Sinema

Spider-Man Serisinin Yeni Filmleri Ertelendi

Spider-Man Serisinin Yeni Filmleri Ertelendi

Korona virüs tüm dünyayı etkisi altına alarak hız kesmeden yayılmaya devam ediyor. Avrupa’daki birçok ülkenin ekonomisini ve sosyal yaşamını bitiren korona virüs sebebiyle birçok film ve gösteri de ertelenmek zorunda kalıyor. Korona virüsten etkilenen filmlerden birisi de Spider-Man.

Salgın nedeniyle evlerimize kapandığımız şu günlerde sinema sektörü de büyük darbe almış durumda. Sony ve Marvel’ın ortak yapımı olan Spider-Man 3 filminin salgın sebebiyle ertelendiği duyuruldu. Bunun yanında Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filmi de aynı şekilde ertelendi.

Spider-Man filminin başrol oyuncusu Tom Holland’ın yeni çekilen Uncharted filminde de başrol oynayacağı biliniyordu. Holland’ın salgın yüzünden ertelenen filmler arasında yer alan Spider-Man filminin çekimlerine başlamadan önce Uncharted filminin çekimlerini bitireceği ortaya atıldı.

Spider-Man Serisi Beklenenden Geç Vizyona Girecek

Sevilen seri Spider-Man’ın üçüncü filmi önceki açıklamalara göre Temmuz 2021’de vizyona girecekti. Ancak dünya genelinde yaşanan olağan üstü halden ötürü vizyon tarihi Doctor Strange filminin de çıkacağı tarih olan 5 Kasım 2021’e alındı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi de Nisan 2022’de vizyonda olması planlanıyordu. Ancak son olan olaylardan sonra yapılan açıklama ile yeni vizyon tarihi 7 Ekim 2022 olarak belirlendi.

Uncharted Ne Zaman Çıkacak?

PlayStation markasının filmi olan Uncharted’ın vizyon tarihi de Ekim 2021’den Temmuz 2021’e alındı. Gündem de çok konuşulan ve birçok yönetmen değiştirilerek adından sıkça söz ettiren filmin başrolünde Tom Holland yer alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı