Sinema

Star Wars Hayranlarına Müjde! Filmin Detayları Belli Oldu!

Star Wars hayranlarını sevindirecek yeni bir haber daha geldi. Yeni filmi için detayların ortaya çıkmaya başladığı öğrenildi. Filmin hem yazarı hem de yönetmeni olan Taika Waititi yine sürecin hakimiyetini ele almış durumda. Oscar adaylı olan senarist Krysty Wilson Cairns ile birlikte yeni filmin hayata geçirilmesi için çalışmaların başladığı ifade edildi.

Star Wars filmi son olarak 5 yıl önce çekilmiş ve içerisinde geçen Jedi’nin Dönüşü döneminden sonra 5 yıllık dönemin hikayesinin anlatılması bekleniyor. Bu süreçte The Mandolarian’ın anlatımı açıklanmıştı. Bir süredir konu hakkında dedikodular meydana gelmişti. Bunun ardından konunun netleşmesi ile birlikte gerçekler ortaya çıkmaya başladı.

Star Wars üçlemesi hakkında bir proje olup olmadığının bilinmediği, Lucasfilm tarafından konu hakkında bir açıklamanın yapılmadığının da altı özellikle çizildi.

Film Hakkında Detaylar Ortaya Çıkmaya Başladı

Film hakkında tüm detaylar ortaya çıkmasa bile filmi Waititi’nin hem yazıp hem de yönetebileceği bilgisinin paylaşıldığı öğrenildi. Ancak hala kısıtlı bilgilerin mevcut olduğu zaman içerisinde proje hakkındaki detayların da netleşmesi bekleniyor.

Yeni filmin senaryosu Oscar adaylığı bulunan ünlü senarist tarafından kaleme alınacak. Star Wars evreni içerisinde geçecek ancak başka bir dizinin de geleceği ifade ediliyor. Star Wars hayranları projenin detaylarını şimdiden büyük bir merakla beklemeye başladılar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı