Sinema

The Witcher Dizisinin Yapımcısı, Mark Hamill Hakkında Açıklama Yaptı

Netflix’in gelmiş geçmiş en büyük bütçeli dizisi olan The Witcher, ilk sezonuyla beraber büyük ses getirmiş, çoğunlukla olumlu yorumlar almıştı. Başrolünü ünlü aktör Henry Cavill’in üstlendiği dizi, sadece Netflix’e değil, The Witcher oyunlarının yapımcısı CD Projekt RED’e de yaramıştı. Zira diziden sonra oyuncular oyun serisine tekrar baştan başlamış ve The Witcher 3: Wild Hunt, yıllar sonra Steam’de anlık 100 bin oyuncu barajını aştı.

Dizinin de ikinci sezonunun hazırlıkları başlamış iken hayranların aklındaki Vesemir karakterini acaba kim canlandıracak sorusuna cevap dizinin yapımcısı Lauren Hissrich’ten geldi.

Mark Hamill, Vesemir karakterini canlandıracak mı?

Vesemir karakterini canlandırmak istediğini açıklayan ünlü aktör Mark Hamill, yapımcılardan gelecek teklifi kabul edeceğini duyurmuştu. Dizinin yapımcısı Lauren Hissrich de yaptığı açıklama ile Mark Hamill’in bu açıklamasından haberdar olduklarını, kendisinin çok iyi oyuncu olduğunu ve geniş kitlelere hitap ettiğinin de farkında olduklarını söyledi. Ancak henüz Vesemir karakteri için cast seçimine geçilmediğini söyleyen ünlü yapımcı, Mark Hamill konusunda henüz bir şey konuşmadıklarını söyledi.

Mark Hamill için merak uyandırıcı bir oyuncu ifadesi kullanan Lauren Hissrich, Vesemir karakteri ile ilgilenilmeye başlandığında durumu ele alacaklarını belirtti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı