Sinema

The Witcher, Netflix İçin Bir Marka Haline Gelmiş

Geçtiğimiz ay yayınlanan ve genel olarak olumlu yorumlar alan Netflix’in gelmiş geçmiş en büyük bütçeli yapımı The Witcher, oyunlarını da etkilemiş, oyuncuların tekrar seriye başlamasını sağlamıştı. Başrolünü Henry Cavill’in üstlendiği yapım için yapılan devasa reklam çalışması da meyvelerini vermiş ve Netflix yeni abone sayısında ciddi bir ivme kazanmıştı. Sonunda Netflix, The Witcher dizinin artık kendileri için bir marka haline geldiğini açıkladı.

The Witcher ne kadar izlendi?

Netflix’in ünlü CEO’su Reed Hastings yaptığı açıklama ile The Witcher hakkında önemli bazı bilgiler paylaştı. Ünlü CEO’ya göre The Witcher, sadece ilk sezon yayınlanmasına rağmen daha şimdiden kendileri için devasa bir marka haline geldiğini söyledi. Ayrıca Reed Hastings üstü kapalı dizinin uzun yıllar devam edeceğini belirtti. CEO’nun açıklamasından hemen sonra da bir açıklama Netflix cephesinden geldi.

Şirket yaptığı açıklamayla The Witcher’ın ne kadar izlendiğini paylaştı. Paylaşılan raporlara göre The Witcher, ilk 4 haftada tam 76 milyon kullanıcı tarafından izlenmiş. İlk sezonu en çok izlenen dizi unvanını kazanan The Witcher bakalım daha ne kadar devam edecek bekleyip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı