Sinema

Tom Hanks ve Eşinde Corona Virüsü Teşhis Edildi

Tom Hanks Corona virüsü salgınından etkilenen yüz binlerce kişi arasına katıldı. ABD’li ünlü oyuncu Tom Hanks ve eşi Rita Wilson’ın Corona virüsü salgını sonrasında halsizlik hissetmeleri ve bunun sonucunda test yaptırmaları durumunda testin pozitif çıktığı duyuruldu.

Tom Hanks Corona Virüsü Kaptığını Instagram’dan Duyurdu

Tom Hanks Corona virüsü ile enfekte olduğunu kendi Instagram sayfasından duyurdu. Ünlü oyuncu şu an eşi ile birlikte Avustralya’daydı. Baz Luhrmann’ın Elvis Presley filmi için çekime gittiklerini belirten aktör, açıklamasında Corona virüsü ile enfekte olduklarından şüphelendiklerini ve test yaptırarak sonucun pozitif çıktığını gördüklerini belirtti. 

Tom Hanks Corona virüsü ile enfekte olduğundan nasıl şüphelendiğini de anlattı. Ünlü oyuncu ve eşi kendisini soğuk algınlığına yakalanmış gibi hissetmelerinin ardından, vücut ağrıları gözlemlemiş. Eşinde de hafif bir titreme ve çok yüksek olmayan ateş belirtilerinin göründüğünü belirten Tom Hanks, hastaneye gidip Corona virüsü testi yaptırdıklarını ve sonucunda testin pozitif çıktığını görerek karantina altına gireceklerini ifade etti.

Tom Hanks Corona Virüsü Sebebiyle Karantina Altında

Toplum sağlığını son derece önemsediklerini belirten oyuncu gözlem altında tutulup izole edilmelerinin gerekli olduğunu ifade ederek bu duruma dair yeni gelişmeler yaşanırsa Instagram hesabından paylaşarak konuya dair bilgi vereceğini açıkladı.

Tom Hanks Avustralya’da Gold Coast bölgesinde film çekmekteydi. Elvis Presley’in hayatının anlatıldığı filmde Presley’in menajeri Colonel Tom Parker’ı oynuyordu. Filmi heyecanla bekleyen çok büyük bir kitle mevcut fakat yaşanan bu gelişmenin Elvis Presley filmi üzerinde etkisi ne şekilde görülecek henüz bilinmiyor.

Tom Hanks ve Eşinde Corona Virüsü Teşhis Edildi

Warner Bros Koronavirüs Açıklaması Yaptı

Warner Bros koronavirüs salgınına dair yaptığı açıklamada film ekibindeki bir kişinin test sonucunun pozitif çıktığını belirtti. Herhangi bir isim verilmeden yapılan açıklamada Tom Hanks’in birlikte çalıştığı ekipte kaç kişinin yer aldığı söylenmedi fakat Avustralyalı yetkililer ile birlikte çalışılarak ekipte yer alan kişilerin doğrudan etkilenip etkilenmediğine dair araştırma yürüttüğü belirtildi.

Tom Hanks’in eşi Rita Wilson, 28 Şubat’ta kanser araştırmaları ile ilgili bir etkinlikte konuşma yapmıştı. Bu konuşma içerisinde corona virüsünden de bahseden Wilson, geceyi kimseyle el sıkışmadan ve öpüşmeden tamamlayarak virüse karşı korunma için verilerin önerileri uyguladığını göstermişti. Buna rağmen Corona virüsüne yakalanan ünlü oyuncu Tom Hanks ve eşi hayranlarını endişelendiriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı