Sinema

X-Men Karakterleri Marvel Filmlerine Nasıl Katılacak? İşte Tahminler!

Disney tarafından gerçekleştirilen satın alma sonrasında Fox tamamen şirkete geçmiş oldu. Bunun ardından yeni bir proje için düğmeye basıldı. Son dönemlerde X Men karakterlerinin Marvel filmine dahil olması için bazı çalışmalar yapılıyordu. Bu çalışmalar çerçevesinde henüz somut bir adım atılması ancak yine de üretilen bazı teorilerle birlikte karakterlerin filmlere nasıl dahil edilebileceği gündeme gelmeye başladı.

Pek çok Marvel hayranı tarafından son dönemlerde X-Men içerisinde yer alan bazı karakterlerin filmin içerisine dahil olacağı senaryo oldukça büyük bir heyecanla takip ediliyor. Bunun üzerine bu durumun nasıl gerçekleştirileceği tam olarak bilinmiyordu. Ortaya bazı teoriler atılmaya başlandı.

Filme Nasıl Dahil Olacaklar?

Daha önce sinema ve film tarihinde ortaya çıkan bazı durumlar göz önünde bulundurulduğu zaman süper güçler sağlayacak olan bir radyasyonun bir mutasyona sebep olabileceği ifade ediliyor. Bununla birlikte başka bir teori ışığında sonsuzluk taşlarının sıradan insanları enerjisi ile etkileyerek sonucunda bir mutasyon geçirmelerine neden olabilir. Bu durum geçmişe bakıldığı zaman daha önce enerji yaymış ve bunun üzerine bazı özel güçlerin ortaya çıkmasına neden olmuştu.

Avengers filmlerine bakıldığı zaman son iki film içerisinde Sonsuzluk Taşları’nın birkaç defa kullanıldığı belirlenmişti. Bunun ardından filmde yeni mutantların ortaya çıkması olası bir durum olarak değerlendirilebilir. Pek çok film hayranı tarafından büyük bir heyecan içerisinde yeni film ve karakterler beklenmeye başladı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı