Sinema

Yüzüklerin Efendisi dizisi ve Avatar 2 İçin Hazırlıklar Başladı! Çekimler Yeniden Başlıyor

Hayatın normalleşmesi için çeşitli adımlar atılıyor. Avatar filminin devam niteliğinde olacak Avatar 2 ve Amazon’un Yüzüklerin Efendisi televizyon dizisinin ne zaman çekilmeye başlayacağı merak konusu olmuştu. Bunun ardından izleyicileri heyecanlandıracak yeni açıklamalar geldi. Dizi ve filmin çekimleri için Yeni Zelanda’da setin yeniden kurulması bekleniyor.

Çekimlere devam etme kararının bu süreç içerisinde salgın hakkında atılan adımların gündeme gelmesi ve bazı tedbirlerin gevşetilmesinden sonra alındığı belirtildi. Yeni Zelanda hükümeti tarafından bir süredir film çekimleri için gerekli önlemlerin alınması halinde çalışmaları yeniden başlayabileceği ifade edilmişti.

Ülkede dizi ve film çalışmalarının bir kısmı güvenlik önlemleri çerçevesinde yeniden başladığı için bazı endişeler de gündeme gelmeye başladı. Ülkede heyecanla beklenen bazı dev projeler için de bu süre içerisinde geri sayım başladı. Avatar 2 ve Yüzüklerin Efendisi dizi projesi ertelendiği andan itibaren çalışmalarına devam edebilecek.

Yeni Prodüksiyonlar İçin Çalışmalar Başladı

Birleşik Krallık’ta bulunan sinema salonları içinde yeni kararlar alındı. Bu süreçte yeni filmlerin vizyona girmesi için birkaç ay daha beklenecek. Kararlar çerçevesinde Christopher Nolan filmi olan Tenet’in Temmuz ayı ortalarında gösterim için hazır olabileceği ifade ediliyor.

Bu süreç içerisinde en çok Amazon tarafından hazırlanan film serisinin devamı niteliğinde olan Yüzüklerin Efendisi televizyon dizisinin yayınlanması bekleniyor. Dizinin, film serisinin ilk filmi olan Yüzük Kardeşliği’nin 3 bin yıl öncesinde geçeceği ve konunun bu hikaye üzerinde kurgulanacağı ifade edildi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı