Sinema

Yüzüklerin Efendisi İçin Yeni Zelanda Sevindiren Açıklamayı Yaptı! Çekimler Yeniden Başlayacak

İzlenme rekorları kıran ve her daim en çok izlenen film serileri içerisinde yer alan Yüzüklerin Efendisi için pandemi öncesinde yeni adımlar atılmıştı. Filmin orijinaline bağlı kalarak yeniden çekilmesi ve bir televizyon dizisi haline getirilmesi için yeni çalışmalar başlatılmış ve film hayranları tarafından bu durum büyük bir heyecanla takip edilmişti.

Amazon Prime için hazırlanan Yüzüklerin Efendisi televizyon dizisi için yapımcılar harekete geçerken tüm dünyada salgının ortaya çıkması çekimlerin iptal olmasına neden oldu. Filmlerin çekildiği bölge olan Yeni Zelanda’da bu sefer dizi çekimlerinin de yapılması bekleniyordu.

Yeni Zelanda Çekimler İçin Yeşil Işık Yaktı!

Yeni Zelanda’nın yeni dönemde başarılı yapımların çekimleri için uğrak nokta olması bekleniyor. Salgınla mücadele konusunda ise dünyada pek çok ülkeye örnek olacak olan çalışmalar yaptığı belirlenmişti. Bunun ardından salgınla mücadele konusunda da büyük yol alınması nedeniyle çekimlerin yakın zamanda başlayabileceği konusunda ülkenin yeşil ışık yaktığı ortaya çıktı.

Yüzüklerin Efendisi dizisi için Mart ayından bu yana çalışmalar sürüyor. Ülkeye girecek olan 206 adet ekip üyesi olduğu belirlendi. Yüzüklerin Efendisi dizisini büyük bir heyecanla bekleyen binlerce kişi ise Yeni Zelanda’nın yakmış olduğu yeşil ışık sonrasında oldukça heyecanlandı. Dizinin çekimlerinin tam olarak ne zaman başlayacağı konusunda net bir açıklama yapılmadı ancak çekimlerin yapılması için ekiplerin toparlanmaya başladığı açıklandı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı