Sosyal Medya

46. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Youtuber Ödülü Sahibini Buldu!

Her yıl geleneksel hale gelen ve bu yıl 46. Kez düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödülleri sanat ve magazin dünyasından sahiplerini buldu. Daha önceki yıllarda büyük organizasyonlarla düzenlenmiş olan geceler bu yıl salgın nedeniyle farklı bir konseptte ilerledi. Gecenin sunuculuğunu ise Cem Davran ve Çağla Şikel aldı.

Televizyon, sinema ve internet dünyasının son zamanlarda en fazla beğenilen isimleri de ödüllendirildi. Farklı kategorilerin yer aldığı süreçte hızla gelişen ve ilerleyen internet dünyası ve bu dünyada yapılan çalışmalar da unutulmadı.

Son dönemlerde oldukça popüler bir mecra haline gelen Youtube üzerinde içerik üreticiliği yapan kişiler değerlendirildi. Bu değerlendirmelerin ardından ‘Yılın En İyi Influencer’ ödülünü kimin alacağı merak konusu oluyordu.

Kafalar Ekibi Ödüle Layık Görüldü!

Üretmiş oldukları farklı ve eğlenceli içeriklerle son dönemlerde en çok izlenen kanallardan birisi olan Kafalar ekibi ödüle layık görüldü. Kazanmış oldukları ödülün ardından resmi sosyal medya hesapları üzerinden de konu hakkında bir açıklamada bulundular. Ekip tarafından yapılan açıklamalarda ’46. Kez düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Yılın En İyi Influenceri olduk. Bundan sonra da hep beraber nice ödüllere ulaşmayı temenni ediyoruz. Tüm Kafalar ekibine ve ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz’ ifadelerini kullandılar.

Sosyal medya üzerinden de yapılan yorumlarda Youtube dünyasının önemli isimlerinden olan Kafalar ekibinin almış olduğu bu ödül büyük yankı uyandırırken tebrik ve kutlama mesajları da arka arkaya geldi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı