Sosyal Medya

Alinity, Kendini Eleştirilere Karşı Savundu!

Son günlerde hayvanlarla ilgili olarak karşımıza çıkarılan pek çok durum var. Ünlü Twicth yayıncısı Alinity, bu konuya dair de geniş bir çalışma üreterek karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Birçok kez eleştiri oklarının hedefi olan ünlü Twitch yayıncısı Alinity, bu konuya göre çok farklı bir çalışma yapıyor. Özellikle evcil hayvanları ile karşımıza çıkan Alinity, süreçleri de kendi içinde değiştiren bir açıklama yaptı.

Twitter hesabından farklı bir açıklama yapan yayıncı, bu hafta içinde pek çok eleştiriyi üzerine çekmişti. Hayvanına iyi bakmadığı ve onu kullandığı gerekçesiyle birlikte karşımıza çıkan pek çok konu, her zaman bizlere bir gerilim ortamı yaratıyor.

Peta tarafından şikayet edilmişti!

Kendisi daha önce pek çok kez şikayetlerin odağında yer alan ünlü yayıncı, kanalı ile ilgili şikayetler almıştı. Twitch üzerinde kanalının kapatılması ile ilgili seçimleri ön plana çıkan seyirciler, bu konuya dair de farklı bir hizmet oluşturmak istiyor.

“Haftada 6 gün yayın yapıyorum ve bir yılda 12 kez adet oluyorum. En az 48 gün adet dönemindeyken yayın yapıyorum! İnsanlar, yüzlerce saatlik yayın görüntülerinden birleştiriyorlar. Bir tanesinde geçen seneki yılbaşı ağacım var” 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı