Sosyal Medya

Amouranth’ın Müstehcen Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

Son zamanlarda instagram üzerinden gelen “Amouranth müstehcen görüntüleri internette sızdırıldı ve sayfamıza göz atmanız gerekmetedir” postları insanları kandırarak takipçi sayılarını attırmak isteyen kitle tarafından yapılmaktadır.

İnsanların geldikleri noktayı kabullenemeyen ve onların başarılarından faydalanmaya çalışan kişiler tarafından terbiyesiz ve ahlaksızca atılan bu postlar kötü niyetli kişiler tarafından atılmaktadır. Son yılların popüler uygulamaları arasında olan Twitch, ünlüleri arasında olan Amouranth, cosplaylik ve yayıncılık hayatında oldukça başarılı işlere imza atıyor.

Amouranth Erotik Görüntüleri Sızdırıldı

Sizinle paylaşmış olduğum bu postların yanı sıra, ünlü Twitch yayıncısı ve başarılı cosplay Amouranth yayıncısının erotik görüntüleri sızdırıldığını öne sürek haberler de yayılmaya başladı. Bu haberler aslı olmayan, çıplaklık içermeyen erotik görüntüler barındırmayan takipçi amaçlı yapılan yalan haberlerdir.

Önceki yazılarımda da değindiğim gibi bu tarz haberler genellikle yalandır ve inanılmaması gerekir. Aynı zamanda bir kişinin özel hayatına diğer insanlar müdahale edemez.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı