Sosyal Medya

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Dm Gönderimini Nasıl Yapabilirim?

Son derece popüler bir uygulama haline gelen  İnstagram’ a artık her yerden girebiliyoruz. Gerek telefon gerek tablet hatta bilgisayarlardan bile giriş yapıp kullanılabilen bir uygulama olan İnstagram telefondaki kullanımı ve bilgisayardaki kullanımı biraz farklılık gösterebiliyor. Bu farklılıklar nedeniyle çoğu kişi İnstagram’ ı bilgisayardan rahatlıkla kullanamıyor. Bu konuda karşılaşılan en büyük sorunlardan biri bilgisayar üzerinden  İnstagram DM gönderimini nasıl yapabilirim  sorunu oluyor. Bu işlemi yapmayı bilmeyenler için, birazdan sizlere birkaç yol söyleyerek bu işlemi oldukça kolay hale getireceğiz.

Bilgisayardan DM ( Direk Mesaj ) Ve Diğer İnstagram Sorunları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İnstagram uygulamasını telefonlardan ve tabletlerden kullanmak daha kolaydır. Bilgisayar devreye girince bu iş biraz zorlaşıyor. Resim yükleme DM atma gibi konularda sıkıntı yaşanıyor. Bu yüzden sizlere aktaracağımız birkaç adım ile bu sorunlara kalıcı bir çözüm getirebilirsiniz. Popüler uygulamalar arasında nerdeyse en tepede olan milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulamayı bilgisayarınızdan da rahatlıkla kullanabilmek, beğeniler yapabilmek, DM gönderebilmek, fotoğraf ve videolar paylaşabilmek gibi birçok işlemi yapabilmeniz için aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde takip etmeniz yeterlidir. Adımları dikkatli bir şekilde doğru sıra ile yaptığınızdan emin olun. Bu sayede bilgisayar üzerinden İnstagram DM gönderimini nasıl yapabilirim sorununa da çözüm bulacaksınız.

Peki Bu Yöntemler Nasıldır?

Bilgisayar üzerinden İnstagram DM gönderimini nasıl yapabilirim sorunu için yapmanız gereken ilk şey, BlueStacks programını indirmek olacaktır. Fakat programın boyutu 455 MB civarında olduğu için yeterli alan olduğundan emin olun ve kotalı internetiniz varsa uygun bir zamanda indirme işlemini gerçekleştirin. Eğer alan yada internet sorununuz varsa; Nox veya MemuPlay programlarından herhangi birini de indirebilirsiniz. Programlardan herhangi birini indirdikten sonra normal bir program yada oyun kurar gibi programı kurun. Kurma işlemi bitince programı açın. Bu sayede bilgisayarınızı Android gibi kullanabileceksiniz. Sadece bir program kurarak, bilgisayarınızdan İnstagram’a giriş yaptıktan sonra fotoğraf paylaşımı, video paylaşımı yapabilir bilgisayar üzerinden İnstagram DM gönderimini nasıl yapabilirim gibi kafanızda var olan sorunları gidermiş ve  bu konularda çözüm yollarına kavuşmuş olacaksınız. Eğer kurduğunuz programı silerseniz, bilgisayarınızı Android modundan çıkarmış olursunuz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı