Sosyal Medya

Bilgisayar Üzerinden İnstagrama Nasıl Fotograf Yükleyebilirim?

Çağımızın en popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulamalarının en başında hiç kuşkusuz Instagram gelir. Akıllı telefonlarımızdan Android Ios ve Windows Phone kullanan cihazlar için kullanılabilir olan bu uygulama aynı zamanda bir de web sürümü de vardır. Akıllı telefonlarımızdan video ve fotoğrafları kolaylıkla paylaşabildiğimiz Instagram da Bilgisayar üzerinden Instagrama nasıl fotoğraf yükleyebilirim? sorunu getiriyor. Bununla ilgili bilgileri sizler için derledik bu yazımızda.

İnternette aranan sorulardan biri de Bilgisayar üzerinden Instagrama nasıl fotoğraf yükleyebilirim? olmuştur. Ayrıca anlatacağımız yöntem kolay olup bilgisayarınızdan rahatlıkla fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram’ da Fotoğraf Paylaşımı

Mobil uygulama olarak yola çıkan Instagram bu yerini korumakta ve zamanla kendini yenileyip kullanıcılara yeni olanaklar sunmaktadır. Yakın zamanda yaşanan gelişmeler sonucunda artık web sürümü de kullanabilir olduk. Bu durum Bilgisayar üzerinden Instagrama nasıl fotoğraf yükleyebilirim sorununu da doğurmuştur.

Web sürümü bulunmasına rağmen akıllı telefonlardaki detaylı seçenekler maalesef bulunmamaktadır. Bu özelliğin kullanılması için yazılım kullanmamız gerekir. Oldukça basit olan bu ara yüz paylaşımı mümkün hale getirmiş oluyor. Peki, bu ara yüz nasıl kullanılır? Bununla ilgili bilgilerimizi sizlerle paylaşalım.

GRAMBLR NEDİR?

Windows XP, Vista, 7,8 Mac OSX işletim sistemlerine desteği olan Gramblr bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza erişebilirsiniz. Bu yazılım sayesinde Instagrama fotoğraf ya da video paylaşımı yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Instagrama nasıl fotoğraf yükleyebilirim? Çözümü olan bu programı bilgisayarınıza kurmak.

İnternet tarayıcınızdan gramblr programını indirmeniz. Bunun için tarayıcınızdan bu programı bulup indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasını masa üstüne kayıt edin. İndirdiğiniz programı çalıştırın. Bu program kurulum gerektirmez.

Açılan ekranda yeni bir üyelik alın. E posta ve şifrenizle üye olacağınız program da aynı zamanda Instagram kullanıcı ve şifrenizi de yazdığınızda otomatik olarak Instagram hesabınıza da giriş yapmış olacaksınız.

Uygulamanın ekranı üzerinde hızlı bir şekilde Instagram hesabınıza fotoğraf ya da video yüklemesi yapabilirsiniz. Ana ekran da bulunan görüntü veya video sürükle bırak butonlarıyla paylaşacağınız video ya da fotoğrafı seçebilirsiniz. Ayarlama işlemleri yapıldıktan sonra gönder butonuna tıkladığınızda paylaşma işlemi gerçekleşecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı