Sosyal Medya

Bitmoji TV İlk Bölümünü Yayınladı

Snapchat Bitmoji TV ile son yılların en ilginç işbirliklerinden birine imza atıyor. Bitmoji TV 10 farklı çizgi dizi bölümü yayınlayacak ve bu bölümlerin başrolünü kendi tasarladığınız Bitmoji karakteriniz üstlenecek. Bölümde yer alan diğer oyuncuların bir kısmını da Snapchat arkadaşlarınızın Bitmoji’leri  oluşturacak!

Bitmoji TV duyurulduğu günden itibaren tüm dünyada çok büyük bir yankı uyandırdı. Şimdiye kadar yalnızca 4 farklı fragmanla çizgi diziden kesitler izleyebilmiştik fakat şu an 1.sezon 1. Bölüm izlenmeye açıldı. Snapchat Discover sekmesinden ulaşılan Bitmoji TV yepyeni bir eğlence deneyiminin öncüsü olarak kabul ediliyor. Eğer yarattığı ilgi azalmadan devam ederse, buna benzer kişiselleştirilmiş uygulamaları yalnızca Snapchat’te değil, başka uygulamalarda da görebileceğimize kesin gözle bakılıyor.

Bitmoji TV Nedir

Bitmoji TV nedir derseniz en kısa tanımla kendi yarattığınız Bitmoji karakterlerinizin rol aldığı çizgi dizi bölümleri diyebiliriz. 1. Sezonda 10 farklı bölüm olacağı açıklandı ve bu bölümlerde size eşlik eden karakterlerin bir kısmı, Snapchat yakın arkadaşlarınızdan oluşacak. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde yayınlanacak bölümlere kimi ünlü oyuncu ve sanatçıların bitmoji’leri de misafir olabilecek.

Bitmoji TV Snapchat Üzerinden İzleniyor

Her bir bölümün dört dakika civarı olacağı da Bitmoji tarafından açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. Ocak ayı boyunca yayınlanan 4 farklı fragman oldu ve bu fragmanları yaklaşık 130 milyon kullanıcı izledi. Snapchat ve Bitmoji tarafından oldukça büyük bir başarı olarak tanımlanan bu sayının, Snapchat üzerinden yayınlanan her yeni bölümle daha da artacağı öngörülüyor.

Özellikle yaşı daha genç olan kullanıcıların en sevdiği uygulamalar arasında yer alan Snapchat, Bitmoji TV uygulamasıyla adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor. Bitmoji TV kurucuları bizi daha da şaşırtacak güncellemeler üzerine çalıştıklarını belirtiyor. Henüz yaşanan bir sızıntı olmasa da bu güncellemelerin interaktif bölümler üzerine olup olmadığı büyük merak konusu. Kendi Bitmoji karakterlerinin yer aldığı interaktif bölümler, çoğu Snapchat kullanıcısı tarafından büyük ilgi çekecektir. Hem kişiselleştirilmiş hem de interaktif bölümlerin yayınlanması belki yalnızca mobil uygulamalar adına değil, dünya dizi tarihine bile yön verebilecek bir gelişme olabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı