Sosyal Medya

Bu Sefer De Huawei Hacklendi!

Oldukça geniş bir kitleye hizmet eden markalardan olan Huawei, dijital dünyanın etkisi ile kendine büyük bir yer edindi ve bu sayede çok daha fazla çalışmaya dahil oldu diyebiliriz.

Brezilya pazarında oldukça hızlı satışlar yapan marka, geniş operasyonları ile marka hacmini daha da büyütmeye devam ediyor. FreeBuds Lite ismi ile son olarak karşımıza çıkan kablosuz kulaklık modeli ile karşımıza çıkan marka, bu sürece dair çok daha etkin bir rol oynuyor diyebiliriz.

Sonrasında yaptığı açıklamaların ardından birkaç sorun oluştu ve Huawei’nin resmi hesabı hacklendi.

Şirketin resmi hesabı kısa bir süre içerisinde hacklendi!

Black Fradey gecesi bazı hakaret dolu twitleri ile gündeme gelen şirket, oldukça farklı şekillerde dalga konuları ile karşımıza çıkıyor. Apple’a dair hakaret içeren twitler atan Huawei twiter hesabı, kısa bir süre içerisinde geri alınmaya çalışıldı.

Hesaba dair pek çok twit atan hackerin yazdıklarına bakarsak, Huawei ürünlerinin fakirler için olmayacağı ve tamamen zenginlerin satın alabileceği söylendi. Bunların hepsi bir komünizm görkemi olduğunu söyleyen hacker, kendine has davranışlarını da yansıtmayı başardı.

Şirket yaptığı çalışmalarda kısa bir süre içerisinde hesabın kontrolünü tekrar ele aldı ve bu konuya dair kullanıcılardan özür dileyen bir twet attı. Sonrasında ise hackerlara bir şekilde ulaşacaklarını belirten hacker, durumu toparlamak için çalışmalara dahil olacağının da altını çiziyor.

Detaylar için yakın zamanda bütün ayrıntıları göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı