Sosyal Medya

Bu Yılın En Çok İzlenen Videoları Yayınlandı

Youtube üzerinde değişen ve belirlenen her bir beklentiyi ve yeniliği sizler de kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Bu sene en çok izlenen videoları açıklayan Youtube, hem kendine has bir tarzı ile karşımıza çıktı hem de 2019 senesinin en çok seyredilen Youtube içerik üreticisini açıkladı!

Bu sene içinde en çok izlenen Youtuber ile ilgili olarak söyleyebilecek çok fazla şey var. Bu yıl ise MrBeast isimli kanal en çok izlenen kişi olundu. 27 Milyon kişi tarafından izlenen ve aboneye sahip olan MrBeats kanalı, 13 yaşındaki bir youtuber olarak oldukça iddialı işler çıkarmaya başladı.

27 Milyonluk abonesi bulunuyor!

27 Milyonluk abonesi bulunan ünlü Youtuber, bu konuya ilişkin oldukça hızlı ve seri bir çalışma yaptı ve kendini de bu aşamaya dair ön plana çıkarmaya devam etti. Seçimlerin ve beklentilerin içerisinde yer alan bütün bu çalışmaları ve fırsatları da tek bir tıklama ile inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Kolaylıkla seyredilen Youtuber videoları bu sene için de aramalara katkı sağladı diyebiliriz. Bu yüzden de herkese dair farklı işlere çözüm üreten işlevler için de bir beklenti ve yenilik sunmuş olmamız gerekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı