Sosyal Medya

Çocukların Astım Teşhisini Hologram Mikrokobu Koyacak!

Çocuklar için astım hastalığı çok sık görülüyor. Daha önce bu konuda pek çok girişim gerçekleştirilmiş olsa da, bu konuya dair yeni bir hologram mikroskobu üretildi!

Hassas olmak konusunda küçük çocuklar çok daha hızlı bir şekilde hastalıklara duyarlı oluyorlar. Bu yüzden ortaya çıkarılan sorunlar ve hastalıklar herkes için bir denge ve yenilik üretiyor. 2 saatten kısa sürede hastalık analizlerini verebilen bu yeni ürün, kan cihazı ile hemen tespit edilebiliyor.

Raytrix ile ilgili olarak seçenekleri ortaya çıkaran marka, farklı bir holografik mikroskop tarzı ile karşımıza çıkarılıyor. Almanya tarafından geliştirilen bu teknoloji, pek çok kişi için tatlı bir kurtarıcı olabilir. En azından erken teşhis için önemli adımları karşımıza çıkarabilir.

Hızlı teşhisler 2 saatte hazır!

Astım hastalığının teşhisi için bu teknoloji ile ortalama 2 saat yeterli olacaktır. Enstitü tarafından geniş bir tarz ile ilerletilen bu teknoloji, herkese dair daha farklı bir dil ve tarz yaratıyor diyebiliriz.

En azından araştırmanın sponsorluğunu üstlenen KillAsthma projesi, hızlı bir şekilde ilerleyen çözümü ön plana çıkaracak. Daha farklı ve daha yoğun bir denge ile büyüyen ve 3 boyutlu sensörler olarak karşımıza çıkarılan her bir teknoloji, kendi içinde de güçlü bir duruş sergiliyor.

Çocuklar için hızlı teşhisler konacak olan bu yeni teknolojide, işler çok daha farklı ve yoğun bir dilde kullanılabilir. Amaç burada tamamen yoğun ve tamamen hızlı bir çözüm üretmek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı