Sosyal Medya

Cristiano Ronaldo ile Berkcan Güven Videosuna Gelen Yorumlar!

Twitter üzerinden paylaşım yapan Youtuber Berkcan Güven, geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo ile video çektiğini ve bunu da yayınlayacağını söylemişti.

Clear sponsorluğu ile yayınlanan video dün itibariyle saat 18.00 sularında karşımıza çıktı. Dünyanın en iyi iki futbolcusundan biri olarak görülen Ronaldo ile video çeken Berkcan Güven için internette farklı yorumlar karşımıza çıkmaya başladı. Twitter hesabından attığı twitler ile Cuma günü 18.00 sularında yayınlanacak olan video için ilk üç saatte 465 bin izlenme sayısına ulaştığını söyleyebiliriz.

Yaklaşık olarak 10 dakikalık bir ropörtaj ile karşımıza çıkan bu video herkes için eğlenceli oldu. Röpartajın güzel olması için emek veren Youtuber’lar kendine has bir tarz ile videoyu sundular. Antrenman konusunda da çalışmalar yapan bu video içeriği, herkes için Berkcan Güven ve Efe Uygaç ile ön plana çıkarılıyor diyebiliriz.

Youtuberler tarafınan güçlü bir şekilde sunulan bu tarz videolar, gerçekten seviliyor ve insanların içinde önemli bir seçenek yaratıyor. Bireysel ve yenilikçi bir çalışma ile organize edilen her bir seçenek ve fırsat için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı