Sosyal Medya

Cybertruck Yeni Klibinde Kardeşi İle Beraber Çalışıyor!

27 Aralık tarihinde çıkan bir klip var ve ismi Gang Gang. Bu klip pek çok detay ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Klipte Tesla Cybertruck ile Cyberquad beraber yer aldı!

İki araç ile birlikte tanıtımı yapılan bu klibin, oldukçta keyifli bir çekimi olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok kişinin mizahına alet olan bu araç için farklı ve ayrıcalıklı bir dilde ilerleme yapmak çok mümkün görünüyor. Kamyonetin arkasında bir de ATV yer alabiliyor ve bu çalışmaları da kendine has bir dilde ön plana çıkarabiliyor. Bu yüzden şirkete dair ATV üzerinden yapılan seçkiler ve beklentiler için her bir hizmeti ve farklı fırsatları organize edebiliyor.

İşte karşınızda yeni araçlı video ve ilgi çekici detaylar:

Klip üzerinde oldukça fazla gönderme olduğu için insanların isteklerine de yakın bir beklenti ile cevap verdiğini söyleyebiliriz. Bu sayede sizler için de farklılıklar ve alternatif yenilikler büyük bir ilerleme ile kaşınıza çıkmış olacak.

Herkes için kişisel ve estetik bir dilde organize edilecek olan bu çalışmalar için sizler de geç kalmayın. Gelin ve bu reklam stratejisi gibi olan bu klibe göz atın. Belki de sizin için farklı bir amaç ve yenilik ile ön plana çıkarılan bazı detaylar daha olacaktır. Kim bilir sizler de bir keşif yapabilirsiniz belki.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı