Sosyal Medya

Deepfake Videolar İçin Yeni Snapchat Efekti!

Snapchat kaybettiği popüleritesini bir şekilde efektler ile geri toparlamak istiyor. Bu konuya dair ön plana çıkarılan her bir seçenek ve fırsat sizlere de bir dil yaratıyor. Aşama aşama organize edilen ve hızla ilerleyen bir seçenek için gelin yeni filtreye göz atalım.

Görüntü işleme teknolojisi Deepfake, sinema endüstrisinde bir süredir tartışılan ve kullanılan yapay zeka destekli bir teknoloji oluyor. Görüntü işleme teknolojisi öylesine büyük boyutlara gelmiş durumda ki, herkes için farklı ve yoğun bir yapıda ve hizmette sizlere ulaşıyor diyebiliriz.

Kötü niyetli kişilerin elinde korkunç şeylere dönüşebilen bu teknoloji, herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dil yaratıyor. Bir yüzün başka bir yüz ile değişmesi fikri oldukça ürkütücü gelirken, bu konuya dair yapılan çalışmalara da detaylı olarak bakmak gerekiyor. Her bir farklı yaklaşım ve beklenti de aşama aşama bizlere bir seçenek ve çözüm üretiyor diyebiliriz bu yüzden.

Kamuoyunun yakından takip ettiği ünlü isimleri hedef alan bu sistem, profesyonel şekillerde yapıldığı için gerçek olup olmaması konusunda da pek çok noktaya değinebiliyor ve temas edebiliyoruz. Bu yüzden yapılacak her yeni güncelleme ve düzenleme için detaylı bir çalışmaya ulaşmamız gerekiyor.

İşte karşınızda Deepfake videoları efekti:

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı