Sosyal Medya

Digiturk Kesintileri Kullanıcıları Gerdi

Katarlı bir şirket olan Digiturk, bazı teknik sorunlardan dolayı yayınlarında aksama yaşattı ve kullanıcılar için ateş püskürtüldü. Kesintiler ile ilgili olarak Twitter üzerinden ateş püsküren kullanıcılar, pek çok konuda tepki gösterdi.

Son dönemlerde yaşanan teknik sorunları ile gündeme gelen Digiturk, oldukça seri şekilde yayın kopmaları veriyor. Bu konuyla ilgili olarak Twitter üzerinden bir açıklama yapan şirket, teknik sorunların sebebiyle yayınların aksadığını söylüyor ve kısa süre içerisinde sorunların düzeltileceğinin de bilgisini veriyor.

Digiturk sosyal medya açıklaması şu şekilde:

“Teknik bir sorun sebebiyle yayınlarımızda aksamalar yaşanmaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi ve yayınların normale dönmesi için çalışıyoruz. Değerli abonelerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.”

2016 senesinde Katarlı BEın Media Group tarafından satın alınan ve 1 Milyar dolardan fazla bir paraya satışa sunulan Digiturk, yaşadığı bazı teknik sorunları ön plana çıkarıyor. Bazı kullanıcılar çağrı merkezini arıyor ama oraya dahi ulaşamıyorlar. Bu yüzden dert yanarken hem çağrı ile ilgili hem de görseller ile ilgili sorunlar baş göstermeye başladı diyebiliriz. Aldığı parayı hizmet kalitesi olarak ön plana çıkaramadığını belirten Digiturk, kendisi için de önemli bir seçenek ve beklenti oluşturuyor.

Kullanıcılardan gelen tepkiler şu şekilde;

Digiturk üzerinden bu konuya dair henüz yeni bir açıklama yapılmadığı için çözümü geçici olarak bekliyor olacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı