Sosyal Medya

Elon Musk ve Ünlü Youtuberdan İnovasyon Tartışması

Bilim dünyasına gerçekten büyük emek veren, yaşayan bilim adamı Elon Musk, ünlü Youtuber Casey Neistat ile bir inovasyon tartışmasına girdi.

Evinin çatısını incelemek için merdivenden ziyade uzun bir teleskopik çubuk kullanan Tesla Energy görevlisinin fotoğrafını çeken ünlü youtuber, bunu Twit attı. Bu paylaşımı gören ünlü CEO Elon Musk, hemen göndermeli bir cevap yazdı.

Daha önce sık sık sohbeti dönen Elon Musk ve Casey Neistat, yine ilginç bir sohbet ile çıkıyor karşımıza. Casey Neistat, şimdiye kadar gördüğüm en kral selfie çubugu diyerek durumu twitleyince, Elon Musk da buna göre bir dönüş yaptı haliyle.

Dünyanın en büyük yenilenebilir enerji şirketlerinden olan Tesla, bu duruma dair net bir dönüş gösteriyor. ABD li şirket geçtiğimiz sene tam olarak 30 bin eve özel çatı kurulumu yaptı ve 100 megavat kapasiteli en büyük batarya ile 30 bin eve elektrik sunuyor.

Atılan twitten sonra gelen net mesaj

Elon Musk, bu twite inovasyonun pek çok yolu vardır tarzında bir dönüş yaptı. Bunun hemen altına dönüş yapan ünlü youtuber de, olayı Reetwet ederek yine bir güncel dönüşüm yapmış oldu diyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı