Sosyal Medya

En Çok Retweet Sıralamasını BTS Fanları Değiştirdi!

Sosyal medya platformları arasında önemli bir yere sahip olan Twitter, 2019 senesinin en çok Retweet edilen paylaşımlarını açıklıyor. K-Pop gurubu olan BTS için söz konusu tweet ikinci sırada olunca söz konusu fanlar sırayı bir saat içinde ilk sıraya çıkardı.

Twitter tarafından sunulan ve detaylı olarak açıklanan listeye baktığınız zaman popüler twitleri rahatlıkla görebiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Güney Koreli müzik gurubu olan K-Pop oldukça geniş bir kitleye müzik sunuyor ve BTS tarafından önemli bir şekilde isimlendiriliyor. Bu yüzden en çok reetwet alan ikinci sıra twitini hızlı bir şekilde ilk sıraya taşıyorlar ve bu duruma dair de geniş bir çalışma sunulmuş oluyor. Bir milyondan fazla retweet almış olan bu paylaşım, özellikle pek çok kişiye bir çözüm ve beklenti yaratıyor.

Geniş bir kitleye hitap eden Twitter, dünya çapında önemli bir yere sahip. Bu yüzden de kullanım alışkanlıkları günden güne değişiyor ve bu da haliyle beklentileri ön plana çıkaracak önemli bir yaklaşım sergilenmesini sağlıyor. En çok beğeni alan twitleri sıralayan Twitter, bu duruma dair çok daha fazla ve etkin bir rol oynuyor diyebiliriz. Farklı ve ayrıcalıklı bir yaklaşım için size dair üretilen ve sizin için organize edilen her seçenek, kendi içinde bir yenilik barındırıyor. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve önemli ölçüde ilerleyen her aşamayı sizler de takip etmeye başlayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı