Sosyal Medya

En Nefret Edilen Youtuber’i Google Yayınladı!

Google her sene en çok arama yapılanlar için bir liste yayınlıyor ve bu listeye dair de beklentilerin tamamını ön plana çıkarmış ve organize etmiş oluyoruz. Bu sene en nefret Youtuber olan PewDiePie oldukça yoğun bir arama sonucu ile çıkıyor karşımıza!

Youtube Google birlikte önemli bir arama sonucu sunduğu için en çok yapılan aramalar hemen derlenebiliyor. Google tarafından yayınlanan veriler yılın en çok aranan şeyleri olduğu için genellikle net ve önemli bir veri sunuyor hepimize. Bu yüzden devasa bir kullanıcı skalası ile gayet keyifli bir kullanım sağlıyor.

Peki ama bu senenin nefret edilen Youtuber’ı neden PewDiePie oldu dersiniz? Aynı zamanda dünyanın en nefret edilen Youtuber’i olmasının altında bazı sonuçlar var.

PewDiPie en çok takip edilen Youtuber!

100 Milyondan fazla aboneye sahip olması bu konuda bu kadar nefret edildiğini pek göstermiyor maalesef. Bu yüzden şöhretinden tutun da yaptığı olaylar, sponsorluk anlaşmalarının iptaline varan olaylar ve yaşanan pek çok seçenek ve beklenti için hem ünlü Youtuber’ın şöhreti hem de karşısına çıkardığı detaylar büyük bir nefret unsuruna dönüşüyor diyebiliriz. Bu yüzden içeriklerle ilgili seçeneklerin tamamında gerçekten farklı beklentiler ve yenilikler bulunabiliyor.

Bu da bu Youtuber’ı en nefret edilen Youtuber yapabiliyor. Algoritma ve içerik bakımından geniş ve etkili bir yere sahip olan bu Youtuber, hem daha etkili hem de daha yoğun ve hızlı bir çalışma sunmak istiyor. Bu yüzden hem cool bir içerik üreticisi hem de en aptal içerik üreticisi gibi aramalarda karşımıza çıkıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı