Sosyal Medya

Facebook Bazı Kullanıcılarına Ekran Paylaşımı Özelliğini Açıyor!

Facebook tarafından sön dönemlerde özellikle yeni güncellemeler hep karşımıza çıkıyor. Bu konuda daha çok insanların kullanım alışkanlıklarını etkileyen Facebook, kendi ile iç içe bir çalışma üretiyor. Bu yüzden de ekran paylaşımı dendiği zaman gündeme yeni seçenekler çıkıyor diyebiliriz.

İnsanların birbileri ile görüşme yaparken ekran paylaşımı yapabileceği bir özellik yaratmaya çalışan Facebook, aynı anda ekranı bölebilmek için çalışmalar düzenliyor. Hem kullanıcıların birbirlerine yardımcı olmasını hem de görüşme esnasında bir denklem yaratmasını ortaya çıkaran bu özellik, herkes için sesli ve görüntülü konuşma artılarını karşımıza çıkaracak.

Gelen bir buton ile ekranı bölebileceğiniz bir özellik yaratan Facebook, hem messenger üzerinde hem de diğer ayrıntılar üzerinde bir kolaylık sunmak istiyor.

Arayüz komple değişebilir

Arayüz ile ilgili olarak ekranın komple değişmesi hepimiz için bir denge ve yenilik oluşturuyor. Bu da kalite kontrol bakımından işleri yavaşlatabiliyor. Çünkü Facebook, yaptığı açıklamada hem daha çok hem de daha hızlı bir kullanım yaratma çabasına girmiş vaziyette. Beta kullanıcıları için de bir uyarıda bulunan Facebook, özelliklerin tam performans ile çalşıması için elinden geleni yapıyor gibi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı