Sosyal Medya

Facebook Fotoğrafları Tek Tıkla Taşınabilecek!

Sosyal medya ile ilgili merakla beklenen yeni çalışmalar her zaman için karşımıza güncel bir dilde çıkıyor ve online olarak sunuluyor. Çünkü artık insanlar kolaylık arıyor ve bunu da bazı sosyal medya siteleri başarmaya başladı.

Sosyal medya üzerinde yeniden gündeme gelen veri aktarma konusu, pek çok kişinin ihtiyacına net çözümler üreten bir konu olduğu için endüstriyel konularda da farklı fırsatlar ortaya çıkabiliyor. Apple, Google, Microsoft ve Twitter ile Facebook gibi dev şirketler artık veriler üzerindeki yoğun kullanımları kendi içinde değerlendirmeye ve ön plana çıkarmaya başladı. Bu yüzden de kişilerin dengeli bir bekleyiş içerisine girdiğini görmeye başladık.

Yeni proje ile veri aktarımları açık kaynaklı yazılımlarla ortaya çıkarıldığı için bizlere de büyük bir kolaylık ve denge yaratılmış oluyor. Bu aşamalarda her türlü seçimi ve fırsatı kendi içinizde inceleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Amaç burada tamamen kişilerin seçimleri ve bu seçimleri en iyi şekilde kullanmak olacağından dolayı, insanların düşüncelerine de saygı sunuluyor.

Görselleri tek tıklama ile Google’a taşıyın!

Görselleri tek tıklama ile Google’a taşıyabilirsiniz ve bunu yapmak için de Facebook yeni bir güncelleme yayınlamış durumda. Açık kaynaklı olarak hayata geçirilen yeni güncelleme içerisinde insanların istekleri çok daha net anlaşılıyor ve bu süreçler içerisinde de ayrıntılı bir renk ve tasarım sunulmuş oluyor.

Önümüzdeki günlerde yayınlanacağı açıklanan bu araç için söyleyecek çok fazla şey olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de kişisel olarak beklentilerin tamamını kendi içinde dengeleyebiliyor ve organize bir şekilde kullanmaya başlayabiliyoruz. Zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçların tamamına tek bir tıklama ile ulaşın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı