Sosyal Medya

Facebook’a Gece Modu Entegrasyonu!

Gece modu ile ilgili olarak Facebook tarafından yapılan yeni çalışmalar, herkes için bir beklenti oluşturuyor. Bu yüzden de gece modu konusunda insanların beklentisini ve yeniliklerini ortaya çıkarmak için güçlü bir dilde ilerleme yapmak gerekiyor.

Facebook gece moduna geçiş yapmak üzere ve bu konuda da önemli bir ilerleme kat etmiş görünüyor. Henüz şirketin renkli ve resmi bir takvimi yok ama bu konuda biraz ağır ilerleniyor diyebiliriz.

Facebook gece moduna geçince nasıl görünecek dersiniz? Aslında görüntü oldukça net ve bir o kadar da önemli. Google Pixel telefonun üzerinde test edilen ve görünen Gece modu, aktif olduğunda kullanıcılar gözlerine daha uyumlu bir Facebook görecekler. Bu sayede batarya ömrü ve ışık konusunda da kayda değer bir kullanım sağlanmış olunacak.

Gece modunun görsellerini şu şekilde görebilirsiniz;

Facebook gece modunun özellikleri:

İnsanların beklentilerini ve yoğun düşüncelerini kendi kendine bir şekilde ifade etme ihtiyacından dolayı kullandıkları Facebook, son dönemlerde gençler için de birkaç atılım yapmaya başladı. Gece modunun ne kadar aktif olacağı, ne kadar çok tutulacağı ve kullanılacağı da merakla beklenen şeyler arasında bulunuyor. Bakalım bu konuya dair nasıl bir ilerleme yaşanacak? Gece modunun görüntüsü nasıl ön plana çıkacak?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı