Sosyal Medya

Facebook Komik Görsel Oluşturmak İçin Yeni Uygulamasını Yayınladı!

Facebook tarafından pek çok uygulama son dönemde karşımıza çıkıyor ve insanların isteklerine doğrudan ulaşıyor. Bu uygulamalardan biri de komik görsel uygulaması oluyor. Bu uygulamaya dair pek çok seçimi kendi içinde inceleyebiliyoruz.

Whale isimli yeni uygulamada, insanlar kendilerini rahatlıkla komik gösterebiliyor. Bu uygulamanın oldukça farklı şekillerde büyümesi ve ilerlemesine dair farkılıklar ön plana çıkabiliyor. Bünyesine entegre şekilde çalışan dijital ödeme sistemlerini tanıtan Facebook, hizmetlerine dair yeni çalışmalarını da ön plana çıkarmaya başladı. Kendi komik görsellerinizi oluşturabilmeniz için kurulan Whale uygulaması, oldukça hızlı ve güçlü bir dilde ilerlemeye devam ediyor.

Şu an yalnızca Kanada tarafında çalışan uygulama, yakında test sürümü ardından her yerde yayınlanacak. Kanada’daki kullanıcılar yalnızca iOs sürümü olarak kullanabildikleri bu uygulama ile karşımıza çıkıyorlar. Stok görseller ve anlık fotoğraflar kullanılarak yapılan komik görseller, hepimiz için etkin bir dil yaratıyor diyebiliriz.

Tamamen ücretsiz olacak

Facebook tarafından sunulan diğer bütün uygulamalar gibi bu uygulama da tamamen ücretsiz olarak sunulacak ve buna dair seçimler de kendi içinde ön plana çıkacak. Detaylar ve farklı yaklaşımlar için bakalım nasıl bir süreç bizi bekliyor olacak hep birlikte bütün detayları göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı