Sosyal Medya

Facebook Video İndirme Programsız

Facebook video indirme için kişiler belirli teknikleri kullanarak programsız olarak istedikleri videoları indirebilirler. Bunun için özel bir program kullanmadan indirmek istediğiniz videonun üzerinde sağ tık yapınız. Daha sonrasında ise URL göster diyerek video URL’sini kopyalayın. Sonrasında linki boş bir tarayıcı sayfasına açarak yapıştırınız bununla beraber www yazan yerleri klavye yardımı ile silerek o kısma mbasic yazın. Linki sonra tamam diyerek, açınız bununla beraber videoyu oynatmaya başlayınız. Bununla beraber video çalışırken ve oynarken video üzerinden fare ile sağ tık yapınız, video oynarken sağ tık bölümünde bulunan kaydet kısmına tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

Android Cihazlarda Facebook Videosu İndirme

Android cihazlarda Facebook video indirme işlemi için kişiler SnapTube uygulaması üzerinden video indirme işleminde bulunabilirsiniz. Bunun için Google PlayStore üzerinden programı indirebilirsiniz ve uygulamayı cihaz içerisinde kurabilirsiniz. Sonrasında indirmeyi istediğiniz videoları açınız ve noktalarla gözüken simgeye tıklarız. Bu simge içerisinde linki kopyalayınız seçeneği çıkmaktadır ve bu linki kopyalayınız. Daha sonrasında ise ekranın üzerinde bulunan kart simgesine tıklayarak, indirme işlemine geçiş yapınız.

İOS Cihazlarda Facebook Videosu İndirme

İOS cihazları içerisinde Facebook videosu indirme işlemi yapmak isteyen kişiler MyMedia üzerinden kolay bir şekilde video indirebilirler. Bu uygulama içerisinden video indirmek isteyen kişiler telefonlarına App Store programı üzerinden MyMedia yazarak programı indirebilirler. Programı indirdikten sonra kişiler indirmek istedikleri videoyu açarak, paylaşma seçeneği üzerinden bağlantı linkini kopyalamaları gerekmektedir. Linki aldıktan sonra kişiler MyMedia uygulamasına geri dönmeleri gerekmektedir, bu uygulama içerisinde savefrom.net sitesini açın ve linki yapıştırın. Videoyu istediğiniz indirme seçeneğine göre indiriniz ve telefonunuza kayıt ediniz. Programsız bir şekilde videoyu indirmek için linki Google tarayıcınıza kopyalayarak ve linki değiştirerek videoyu indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı