Sosyal Medya

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Bu yazıda, Facebook videolarını indirmek için kullanabileceğiniz 2 kolay yöntemi keşfedeceksiniz. Bu yöntemler basit ve güvenlidir.

Facebook Videolarını Tarayıcıdan İndirin

Üçüncü taraf web siteleri muhtemelen Facebook videolarını indirmenin en iyi yoludur. Bu web siteleri video indirmek için hızlı ve kolay bir yol sunar ve yapmanız gereken tek şey video URL’sini tarayıcınızdaki bir web sitesine eklemek. SaveAs, Getfvid ve Fbdown gibi birçok popüler yardımcı web siteleri vardır. Facebook videolarını SaveAs web sitesi ile nasıl indireceğinizi gösterecektir.

Facebook video indir

Adım 1

İndirmek istediğiniz Facebook videosunu seçin, üzerine sağ tıklayın ve “Video URL’sini kopyala” yı seçin.

Adım 2

Tarayıcınızda saveas.co web sitesini açın, URL bağlantısını yapıştırın ve “Git” düğmesine tıklayın.

Adım 3

Burada seçebileceğiniz 2 seçeneğiniz var: Videoyu SD veya HD kalitesinde indirin.

Daha yüksek kalite, ancak daha düşük indirme hızı istiyorsanız “Videoyu HD Olarak İndir” seçeneğini tıklayın.

Daha hızlı, ancak daha düşük kalite istiyorsanız, “Videoyu SD olarak indir” seçeneğini tıklayın.

Adım 4

İndirme işleminiz bittiğinde, yukarı oka tıklayın ve “Klasörde göster” i seçin. Ve hepsi bu kadar – bir Facebook videosunu başarıyla indirdiniz!

Video dosyasını kontrol etmek için açabilir ve sonra ne istersen yapabilirsin.

Mobil Aplikasyon ile Facebook Videolarını İndirme

“All in One Video Downloader” adlı bir uygulamayı kullanarak Facebook videoları mobil indirme işlemi olarak gerçekleştireceğiz.

Adım 1

Google Play / App Store’a gidin ve “Hepsi Bir Arada Video Downloader” adlı uygulamayı arayın.

Yüklemek için “Yükle” düğmesine basın.

Adım 2

Kurulduktan sonra, uygulamayı açın ve “Evet, sorun değil” seçeneğine dokunarak depolama alanınıza erişin. Uygulama yüklenecek ve videoyu indirmeye başlamak için bir URL kopyalamanız istenecek. Bunu yapmak için Facebook’a gidin.

Adım 3

Ardından, Facebook uygulamanızı açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Sağ üst köşedeki üç noktayı bulun ve üzerine dokunun. Ardından URL’yi kopyalamak için “Bağlantıyı kopyala” seçeneğine dokunun.

Adım 4

İndirme uygulamanızı açın ve URL’yi buraya yapıştırın. URL’yi yapıştırmak için, seçenek açılana kadar ekrana uzun dokunun. Bağlantı göründüğünde, “Yapıştır ve İndir” e tıkladığınızda indirme başlayacaktır. Menüden aşağı doğru kaydırın ve indirme işleminin bitmesini bekleyin.

Adım 5

Tebrikler – Facebook videonuz şimdi indirilmiş ve telefonunuzda kullanıma hazır! Artık istediğiniz gibi oynatabilir / düzenleyebilir / paylaşabilirsiniz. Dosyanızı mobil cihazdan diğer cihazlara aktarmak istiyorsanız, internet, USB veya SHAREit gibi dosya paylaşım uygulamalarını kullanmayı düşünün.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı