Sosyal Medya

Facebook Yardım / Destek Ve Şikayet Hattı

Bu yazımızda, genel hesap sorunlarını gidermek için Facebook Yardım Merkezinde gezinmenin temellerini ve bir şeyi nasıl bildireceğinizi öğretir. Şu anda, Facebook ile telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurmanın doğrudan bir yolu yoktur. Ancak, bir sorunu bildirmek veya sorunlarını gidermek için Facebook’un yerleşik kaynaklarını kullanabilirsiniz.

Facebook Yardım Merkezi

Facebook’ta Bir Sorun Bildirmek

  • Bir web tarayıcısında https://www.facebook.com adresini açın. Bu, Facebook için ana giriş sayfasıdır. Otomatik olarak giriş yapmalısınız.
  • Sorunlu yayın, yorum, profil, resim, video veya reklamı bulun. Yayınlar ve yorumlar, haber kaynağınızda veya yayınlayan kişinin duvarında bulunabilir. Bir resmi veya videoyu bildirmek için, büyütmek üzere resim veya videoya tıklayın. Bir profili veya grubu bildirmek istiyorsanız, bildirmek istediğiniz profilin veya grubun adına veya profil resmine tıklayın.
  • … Veya Seçenekler öğesine tıklayın.
  • “Geri Bildirim Ver” veya “Rapor” seçeneğine tıklayın. Bu seçenek bildirdiğiniz içeriğe bağlı olarak farklıdır, ancak bu genellikle Geri bildirimde bulunma ve / veya Rapor verme seçeneğinin bir çeşididir.
  • İçeriğin Facebook’un Topluluk Standartlarına nasıl uyduğunu seçin. Bildirmek istediğiniz içeriği en iyi tanımlayan seçeneği tıklayın.
  • Gönder’e tıklayın. Bu, geri bildiriminizi Facebook’a gönderir.
  • Ekrandaki yönergeleri takip edin. Bildirdiğiniz içeriğe bağlı olarak, Facebook’a bir rapor göndermeniz istenebilir. Bunu tüm içerik için istemiyorlar, ancak geri bildirimlerinizi sistemlerini geliştirmek için kullanıyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı