Sosyal Medya

Facebook’dan Dev Hamle! WhatsApp İle Destek!

Yardım merkezi konusunda yaptığı çalışmalarla karşımıza çıkan Facebook, olası olumsuz durumlarda durumunuzu bildirebilmeniz için WhatsApp hattını aktif ediyor.

Yardım gerektiren durumları bildirebileceğiniz bir WhatsApp hattı entegrasyonu yapan Facebook, bu hamlesi ile büyük bir talep toplayabilir. Siteye yaptığı çalışmalarda daha iyi bir hareket etme kabileyeti yaratan Facebook, herkes için güncel bir çözüm üzerine kafa yoruyor. Bu yüzden de yeni entegrasyonlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Hem daha hızlı, hem de daha etkili bir dilde hizmet sunan Facebook, olası yardımlar için WhatsApp ile hizmet sunuyor.

Yardım merkezi ile paylaşım yapabiliyorsunuz!

Örnek vermek gerekirse, olası bir deprem anında bina çöktü diyelim ve bunu gördünüz. Hemen yardım istemek için bunu WhatsApp üzerinden Facebook ile paylaşıyorsunuz ve yardım isteyebiliyorsunuz.

Data for Good olarak pek çok aracını güncelleyene Facebook, olası afet ve benzeri durumlarında 100’den fazla organizasyon ile iş birliği içine girdi ve doğal ya da beşeri durumlar için çalışmalarını oluşturmaya başladı. Yardım kuruluşlarına malzeme götürmeleri gerektiği hakkında anlık bilgiler sunacak olan Facebook, bu konuyu WhatsApp entegrasyonu ile yaparak herkese kolay ve hızlı bir çalışma sağlamak istiyor.

Güvenli ve hızlı bir yapıda ilerleyen bu site için, bakalım yakın zamanda nasıl yenilikler karşımıza çıkacak? Merakla bekliyor ve her detayı ön plana çıkarmaya başlıyoruz diyebiliriz site için. Zaman kaybetmeyin ve sizler de göz atın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı