Sosyal Medya

Facebook’tan Video İndirin

İzlediğiniz bir videoyu indirip Facebook’ta eğlence bulabilir ve bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu süreçlerin farklı yöntemleri vardır. En kolay bulduğumuz yöntemleri paylaşıyoruz ve burada sizin için işe yarayacağını düşünüyoruz. Paylaştığımız bu yöntem hem mobil hem de bilgisayar için geçerlidir. Bu yöntemleri kullanarak, bir Facebook videosu indirebilir ve istediğiniz zaman internet olmadan izleyebilirsiniz. İşte adım adım açıkladığımız Facebook videolarını indirme yöntemi. Facebook videolarını indirme yöntemleri: URL diyerek video bağlantısını kopyalayın.

Tarayıcınızda yeni bir sekme açın ve buraya yapıştırın. “Www” yazan yeri silin ve “mbasic” ile değiştirin ve ortamınız içindedir. Videoyu oynatın. Video olarak kaydetmek için sağ tıklayın ve başvurun. Facebook videolarını Android işletim sistemine sahip cihazlara kaydedin Android işletim sistemine sahip telefonlarda veya tabletlerde SnapTube’da bir uygulama kullanmak gerekir. Android cihazınıza yükleyin. Google Play’den başka bir siteden yüklendiğini ve kullandığınız her türlü kullanıcı tarafından kullanılabileceğini size hatırlatalım. “URL’yi kopyala” düğmesini tıklayın. Ekranda görünen kart gereklidir; indirme başlayacaktır. Videoyu indirdikten sonra açın ve bekleyin. Facebook videolarını iOS işletim sistemine sahip cihazlara kaydetme MyMedia uygulaması App Store üzerinden yapılır. Açmak ve Facebook’ta indirmek istediğiniz videoya gidin.

Videoyu oynattıktan sonra paylaşımı görebileceğinizi göreceksiniz. Neden bu sayfada ve “Bağlantıyı kopyala” gerekiyor. MyMedia’yı açın. Burada savefrom.net web sitesinde HD veya SD kalitesinde indirildiğini göreceksiniz. Bu seçeneklerden birine dokunarak indirme işlemine başlayabilirsiniz. Facebook yöntemlerinin indirilmesine izin verdiği unutulmamalıdır.

Facebook viedos videolarını bu yöntemleri kullanarak bilgisayarınızı veya mobil cihazlarınızı kullanarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca internette de izleyebileceksiniz. Facebook’tan Video İndirin: fbdown Başka bir yol fbdown.net üzerinde çalışırken video bağlantısını kopyalamaktır. HD İndirme / SD İndirme seçeneklerinden herhangi birini tıklamanız yeterlidir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı