Sosyal Medya

Facebook Kişisel Gizlilik Güncellemelerini Büyütüyor!

Facebook gizlilik kararları ile gündeme düşmeye devam ediyor. Insanların isteklerini ve beklentilerini kendi içinde değiştiren facebook, bu konuya ilişkin yeni duyurular yapıyor ve pek çok kişiye daha hızlı ulaşmanın derdine düşmüş durumda. Özellikle de son kişisel verilerin gizlenmesi konusunda!

Facebook’tan karşımıza çıkan gizlilik kararı hepimizi etkilemiş durumda ve bu duruma ilişkin yapabilecek ve söyleyebilecek çok fazla şey var. Söylemleri daha da derinleştiren Facebook, artık kişisel gizlilik ihlalleri konusunda kendine has bir üslup belirtmiş ve bu konuya ilişkin de karşısına çıkan her türlü derdi ön plana çıkarmış gibi görünüyor. Hem farklılıkları hem de kişisel değişimleri yeni güncellemeler ile büyüten Facebook, gizliliklerin değişimini de bizlere gösteriyor.

Gizlilik konusunda hassas!

Facebook daha önce sütten ağzı yattığı için artık insanların işini kolaylaştırmanın peşine girmiş durumda. Bu sayede herkese bir kolaylık ve artı sunmuş olacak ve yenilikleri de insanların lehine çevirmiş olacak. Zamanlama ile birlikte büyüyen ve gelişen, değişimleri de ortaya çıkaran bütün seçimleri ve fırsatları bu konuya dair inceleyebilirsiniz.

Herkese yeni duyurularından bahsetmeye çalışan Facebook, sürekli yeni duyurular yapıyor ve insanların bu duyurulara ulaşmasını sağlıyor. Bu yüzden aşama aşama değişen ve büyüyen bir dil ile hepimiz bütün detaylara göz atmış oluyoruz. Güncel facebook algoritmaları gizlilik konularına daha çok hassas bir şekilde yenilendiği için, facebook bu taraftan kendini biraz daha sıkıştırıyor gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı