Sosyal Medya

Gizli Beğenileri Görebileceğiniz Eklenti Çıktı!

Instagram son dönemlerde yaptığı güncellemelerle beğenileri gizlemeye devam ediyor. Bu gizlilikler herkes için farklı bir hikaye ve anlama sahip olsa da, özellikle yeni bir eklenti geliştirildi ve 3. bir şirket tarafından gerçekleştirilen bu güncelleme herkes için beğeni konusunu çözeceğe benziyor!

Beğeni sayılarını gizleme özelliği ile oldukça hızlı bir girişime imza atan Instagram, test sürecindeki uygulamalarını genellikle insanlar üzerindeki etkilerini gözlemleyerek ortaya çıkarıyor. Bu yüzden de artık içeriklere değil de rakamlara odaklanan insanlara dair çok daha farklı bir çalışma ve yaklaşım üzerinde duruluyor.

Yetkililerin kendine has olarak ilerlettiği ve büyüttüğü her türlü seçimi ve farklı yaklaşımı online olarak takip edebilir ve inceleyebiliyorsunuz. Bu yüzden yapılacak olan beğeni gizleme durumlarına ek olarak, yeni dalga çalışmalar da sürekli yapılıyor.

3. parti bir yazılım yapılmış!

Yapılan çalışmalarda 3. parti bir yazılımın ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu konuda bir Gogle Chrome eklentisi geliştirildiği için herkese dair geniş bir perspektif üzerinde düşünmemiz gayet mantıklı olacaktır. Bireysel çalışmaları ve eklentilere dair organize edilen seçimleri görerek, sizler de kendinizle ilgili beğeni sayılarına ulaşabiliyorsunuz.

The Return Of The Likes olarak çalışan uygulama, bir nevi eklenti olarak chrome üzerinden görüntüleniyor. Bu da herkese farklı bir bakış açısı ve yaklaşım kazandırıyor. Bireysel çalışmaları ve güncel ilerlemeleri sizler de görebilir ve kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Her bir detay yeni bir başlangıcı beraberinde getiriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı