Sosyal Medya

Hayvan Severler Twitch Kanalı Kapattırmak İstiyor!

Hayvan hakları konusunda son dönemlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. En azından yasalarla belirli çerçevelerde hayvanlara dair güncel bilgiler ve konular üzerine tartışılıyor. Son yaşanan olayda ise hayvan severler bir Twitch yayıncısı olarak hizmet veren Alinity için kanalın kapatılmasını talep ediyor!

Twitch yayınları ile gündeme gelen Alinity, evcil hayvanları ile ilgili olarak pek çok tartışmaya dahil olabiliyor. Bu sefer PETA ile başı ciddi bir derde girmiş olan ünlü yayıncı, ABD merkezli bu hayvan severler örgütü ile uğraşmak zorunda kalacak. Hayvana şiddet gibi ciddi ithamlarda bulunulan yayıncı için kanalın kapatılması ve platformdan engellenmesi talep ediliyor.

Kediye votka içirmişti!

Daha önce evindeki kedisine votka içiren ünlü yayıncı bu konuda oldukça geniş bir tepkiye maruz kalmıştı. Yayın sırasında önüne geçen kedisini masadan fırlatarak da büyük bir isyana bulaşmış olan yayıncı, ağır eleştiriler alarak ciddi bir linç yemişti. Bu konuda PETA bir çağrıda bulunmuş ve kanalının engellenmesini talep etmişti.

Son yaptığı şeylerde de vukuatlar olay olmaya devam etti. Twitter üzerinde bir kullanıcı, bu yayıncının hayvanları istismar ettiğine dair bir video paylaştı. Bu haber yazılırken ünlü yayıncının kanalına erişimde bir sorun bulunmuyor. Hayvanlar ile ilgili yaptığı şey bir istismara giriyor mu dersiniz? Başka bir olay yaşanma ihtimali sizce nedir?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı