Sosyal Medya

İncelemelere Göre Donald Trump Tweet Rekoru Kırdı!

Her türlü hareketi ile odakları üzerine çeken Trump, ABD başkanı olarak geçtiğimiz günlerde rekor bir tweet attı. Paylaşımlarının çoğunu sabah saatlerinde yapan ABD Başkanı, Cumhuriyetçi Kongre üyelerinin Adalet Komitesi’ne görevden alma soruşturmaları nedeniyle tepki gösterdiği pek çok paylaşımı da retweetledi.

Başkan ayrıca Twitter hesabı üzerinden 16 yaşındaki çevre aktivisti Greta Thunberg hakkında da açıklamalarda bulundu. Greta dergisinin açıklamasına göre Trump günde 123 Tweet atarak rekok kırmış.

Twitter’da oldukça yoğun bir gün geçiren Trump’ın rekor kırdığı bu günde yaptığı bir diğer dikkat çekici paylaşım ise Britanya’da Başbakan seçilen Boris Jonhson’u kutlamak oldu. Trump, yaptığı paylaşımda Boris Johnson’u tebrik etti ve ABD ile Britanya arasındaki ilişkilerin çok daha iyiye gideceğinin altını çizdi.

Güncel açıklamalar da bizlere bu seçimleri sunuyor. O yüzden Zorbalık konusunda pek çok kişiye seçenek sunan Greta, herkes için farkındalık yaratmaya devam ediyor diyebiliriz. Greta Thunberg’ün TIME dergisi tarafından yılın insanı seçilmesini eleştiren Donald Trump, İsveçli genç kıza rahatlaması ve bir arkadaşıyla sinemaya gitmesi gerektiğini söyledi.

Trump’ın Thunberg hakkında yaptığı paylaşım ise şu şekildeydi: “Çok saçma. Greta, öfke kontrolü problemi üzerinde çalışmalı ve daha sonra bir arkadaşıyla eski moda güzel bir filme gitmeli! Rahatla Greta, Rahatla!”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı