Sosyal Medya

Instagram Beğeni Sayısını Gizlemeye Başladı

İnstagram ülkemizde tüm dünyada yaptığı beğeni gizleme testlerini yapmaya başladı. Görüntülenme ve beğeni kasma konusunda önemli bir seçenek artık yavaş yavaş tarih mi oluyor?

Beğeniler ve takipçiler hayatımızın pek çok yerinde önemli bir seçenek oluşturuyor. Bu yüzden de insanların ilgisini çeken çoğu şeyi instagram ön plana çıkarmaya çalışıyor. Peki ama Instagram beğeni gizleme konusu ne kadar önemli ve hızlı ilerliyor dersiniz? İnsanların rakamlara değil de paylaşımlara odaklanması için bu tarz bir çalışma yaptıklarını belirten instagram yetkilileri, artık kaliteyi artırmak için bir çalışma çabasına girmek istiyor.

Yukarıdaki örnekte de göründüğü üzere, beğeni sayıları görünmüyor. Sadece videoyu beğenen ortak arkadaşlar görünüyor. Bu durum hem ilerleme konusunda bir artı yaratıyor hem de beklentileri çok daha farklı bir şekilde değişken kılıyor. Yani artık sayılardan ziyade içerik kalitesi ön plana çıkmaya başlayacak.

Günümüzün belki de en büyük dertlerinden birisi (en azından sosyal medya için), like yarışı. Daha fazla like alabilmek için kasmalar, zorlamalar ve benzeri çalışmalar her zaman karşımıza çıkan durumları özetliyor. Bu yüzden etkili bir çalışma ile birlikte beklentileri ön plana çıkarabiliyoruz. Yapılacak olan her çalışmayı ve beklentiyi bu beğeni gizleme durumu ile pekiştirebiliriz. Bu da bizim için gelişimi çok daha farklı şekilde büyütmeyi sağlayacaktır. Etkileşim hepimiz için önemli iken beklentiler de bu şekilde değişebiliyor. Bakalım karşımıza nasıl bir durum çıkaracak bu instagram beğeni gizleme olayı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı