Sosyal Medya

Instagram Butikleri Ürünleri Nereden Alıyor?

Kendi online mağazalarını açmak isteyen okuyuculardan aldığım bir numaralı soru, satıcıları ve tedarikçileri nasıl bulacağınızdır. Toptan satın alır mıyım? Gemiyi düşürmeli miyim yoksa doğrudan üretici ile iletişim kurmalı mıyım?

Başarılı Bir E-Ticaret İşine Nasıl Başlayacağınız Üzerine Ücretsiz Mini Kursu Alın

İyi bir toptancı tedarikçi bulmak, başarılı bir e-ticaret işine başlamanın birçok adımından sadece biridir. Bu yüzden, baştan sona kendi online mağazanızı açmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir kaynak paketi araştırabilirsiniz.

Drop Shipping

Birincisi, herhangi bir ürünü stoklamak zorunda değilsiniz. Ne zaman bir emir gelirse, doğrudan emri gönderene aynı emri verirsiniz ve karı satış fiyatındaki farka göre toplarsınız. Envanter yok, yerine getirme yükümlülüğü yok ve tek yapmanız gereken emir almak.

Çoğu insanın anlamadığı şey, kar marjlarının sık sık emdiği ve tamamen sizin elinizde olmayan problemler için müşteri desteği sağlamanız gerektiğidir. Düşen nakliyeci emri yerine getirirse veya ürünü geciktirirse? Düşen nakliyeci rutin olarak hatalı maddeleri gönderirse ne olur? Bil bakalım ne oldu? Sizin suçunuz olmasa da, bu sorunların hepsini ele almalısınız.

instagram butik açmak

Kâr marjlarının son derece küçük olması (% 10-25 arasında) ve sizin kontrolünüz dışındaki şeyler üzerinde ruh sağlığınızdan çok az para için fedakarlık yaptığınız bir durum olduğunu belirtin. Güvenilir bir teslimat şirketi bulmayı başarsanız bile, müşteri sorunları ortaya çıkmaya devam edecek ve yerine getirilmesi üzerinde kontrol sahibi olmadığınız zaman onlarla başa çıkmak daha zor olacaktır.

Özet olarak, işinizin itibarını aklınızda bulunamayacağınız 3. bir şahısla paylaşıyorsunuz. Çoğu durumda, gemi bırakmak yerine, üye olmak daha kolaydır. Bu şekilde, payını alıyorsun ve bitirdin. Hiçbir güçlük yok.

Dropship Tedarikçiler Nasıl Bulunur?

Demek ki, drop shipping genel ürün hattınızdaki boşlukları doldurmanın mükemmel bir yoludur. Örneğin, mendil satacağımı varsayalım, ancak yalnızca kendi satışım için 3 özel etiket stilim var.

Sadece 3 üründen oluşan bir mağaza açmak yerine, seçimimi damla nakliye ürünleri ile doldurabilirim. Çoğu insan, damla nakliyeyi kendi envanterinizle karıştırıp eşleştirebileceğinizin farkında değilsiniz!

Bir iş kurma konusunda endişeli olanlar için, drop shipping aynı zamanda çok fazla para riske girmeden ayak parmaklarınızı e-ticarete daldırmanın iyi bir yoludur.

Online mağazamı hiçbir zaman yalnızca damla nakliyeye dayandırmasam da, gemi açmak isteyen şirketleri bulmanın kolay bir yolu Worldwide Brands adlı bir hizmetten geçiyor.

Seyrek kategoriler için envanterimizi dolduracak satıcıları hızlıca bulmak için bunları geçmişte kullandık. Olduğu söyleniyor, çoğu toptancı sizin satışları sürdürebilecek yasal bir işletme olduğunuzu göstermediğiniz sürece sizin için gemi bırakmak istemeyecektir. Ve birçok satıcı, gemi açacağını açıkça ilan etmese de, bazen sorarsanız, bir damla nakliye anlaşmasıyla pazarlık yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı