Sosyal Medya

İnstagram Challenge Required Sorunu ve Çözümü

İnstagram Challenge Required Sorunu ve Çözümü

Her geçen gün kullanıcı sayısının arttığı İnstagram’da bazı zamanlarda beklenmedik sorunlarla karşılaşabiliriz. İnstagram’da yaşanan sorunlar arasında en sık karşımıza çıkan ise İnstagram Challenge Reuired sorunu. İnstagram’a başarılı bir şekilde giriş yapmak için kullanıcı bilgilerimizi doğru bir şekilde girmemize karşın bu hatayı alabiliriz. Oldukça can sıkıcı olan bu hatanın ise basit bir çözümü bulunuyor. Bu çözüm yolunu uygulayarak bu problemden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

İnstagram Challenge Required sorunu nasıl çözülür?

İnstagram Challenge Required sorunu karşımıza çıkıyorsa bilin ki illegal bir işlemden dolayı İnstagram hesabımızı güvene alıyor. Beğeni kasma, takipçi, profilimi kim gezdi gibi üçüncü parti uygulamalar sebebiyle İnstagram hesabınızı güvene alıyor ve şifrenizi değiştiriyor. Bu yüzden sizde İnstagram hesabınıza giriş yapamıyor ve challenge required hatası alıyorsunuz.

Challange Required sorunundan kurtulmak için bilgisayarınız üzerinden İnstagram’a giriş yapın. Daha sonra Profil – Ayarlar – İzinli uygulamalar adımını izleyin. Bu sayfada izin verdiğiniz tüm uygulamaları kaldırın. Daha sonra şifrenizi değiştirin ve telefonunuzdaki tüm üçüncü parti uygulamaları kaldırın. Bu şekilde bu problemden kurtulmuş olacaksınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı