Sosyal Medya

İnstagram Da Spam Kaldırma

İnstagram Da Spam Kaldırma

İnstagram da spam kaldırma işleminin nasıl yapıldığını bugün sizlere anlatacağız. Bilindiği üzere Instagram üzerinden yapılan aşırı işlemler ve topluluk kurallarını ihlal eden davranışlardan dolayı hesaplarınız spam cezası alabilir. Bu yüzden paylaşımlarınızı çok dikkatli yapmalı ve topluluk kurallarına uymalısınız. Peki spam cezası almış bir Instagram hesabı bu cezadan nasıl kurtulur? Aslında bu sorunun cevabını hesabını spama sokmuş kullanıcıların birçoğu biliyor. Yani kullanıcı neden spam cezası aldığının büyük ölçüde farkındadır.

Çok sayıda beğeni, yorum, dm, fotoğraf paylaşma gibi işlemlerin yanı sıra çıplaklık ve kötü alışkanlıkları özendirme gibi pek çok nedenden ötürü Instagram hesapları spam cezasına çarptırılır.

İnstagram da spam cezası ne zaman biter?

İnstagram da spam kaldırma işlemi diye net bir şey yoktur. Yani spam cezası aldıysanız sizin bu noktadan sonra yapabileceğiniz şeyler sınırlıdır. Aşağıda verdiğimiz noktaları kontrol edip beklemenizden başka çare yoktur. Spam cezaları belli bir süre sonra kendiliğinden kalkar.

  • Paylaşımlarınızda çıplaklık olmamalı
  • İnsanları rahatsız edici açıklamalarda ve yorumlarda bulunmayın
  • Fotoğrafları beğenme özelliğini çok sık kullanmayın
  • Art arda takip işlemi yapmayın.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı