Sosyal Medya

İnstagram Direct Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Son zamanların popüler konularından olan İnstagram Direct uygulamasının ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını sizler için derledik. Aslında İnstagram direct uygulamasına pek yabancı değiliz. Hatırlanacağı üzere Facebook’da önceleri kendi platformu üzerinden özel mesaj (PM) gönderimini sağlıyordu. Ancak daha sonra Messenger uygulamasını çıkararak tüm özel mesajların (PM) buradan gönderilmesini sağladı. Şimdi de aynı şekilde İnstagram’da özel mesajların (PM) İnstagram Direct uygulaması ile yapılmasını sağlayacak.

İnstagram Direct nasıl kullanılır?

İnstagram Direct nasıl kullanılır sorusu arama motorlarında sürekli aratılıyor. İnstagram Direct ile bundan sonraki özel mesajlarınızı bu uygulama ile yapabileceksiniz. Bu uygulamanın kullanımı da son derece basit. İnstagram uygulamasında bulunan “direct mesaj” işaretine tıkladığınız zaman direct from İnstagram uygulamasına geçiyorsunuz.

İnstagram’a girerek parmağınızı sağdan sola doğru attığınız zamanda direct from İnstagram’a geçiş yapabilirsiniz. Hem Android hem de İos işletim sistemine sahip kullanıcılar bu hizmetten yararlanabilir. Tek yapmanız gereken App Store ya da Play Store mağazasına giderek ilgili uygulamayı cihazınıza indirmek. Daha sonra özel mesajlarınızı artık uygulama üzerinden gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı