Sosyal Medya

İnstagram Etiket ( Hashtag ) Takibine Nasıl Çıkılır?

İnstagram Etiket ( Hashtag ) Takibine Nasıl Çıkılır?

İnstagram kullanıcıları daha çok takipçi ve beğeni kazanmak için gönderilerinde etiketlerden yararlanırlar. Gönderilerin altına yazılan etiketlere tıkladığınız zaman en son paylaşılanlarda sizin paylaştığınız fotoğraf/videoda çıkacaktır. Ancak etiket kullanımının suistimal edildiği durumlarda etiketlerde çıkma hakkınız elinizden alınır. Bu yüzden etiket kullanımına dikkat etmelisiniz. Peki İnstagram etiket takibine nasıl çıkılır? Etiketten ban yememek için neler yapılmalı gibi soruların cevaplarını sizlere vereceğiz.

İnstagram etiket takibi nasıl yapılır?

İnstagram sürekli olarak kendini yeniliyor ve yeni özelliklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Artık kullanıcıyı takip edebileceğiniz gibi etiketleri de takip edebilirsiniz. Etiket takibi nasıl yapılır diyorsanız ilk olarak hikayeyi çok etkin bir şekilde kullanmalısınız. Hikayelere gelen yeni özellikler sayesinde artık paylaştığınız hikayelerde de etiket kullanabiliyorsunuz.

İnstagram’da paylaştığınız gönderilerde konu etiketi kullanımından yararlanmalısınız. Hikaye paylaştığınızda paylaşımı düzenle diyerek etiket, yer, tarih gibi bilgiler ekleyebilirsiniz. Her paylaştığınız hikayelerde etiket kullanmayı ihmal etmeyin. Hikayede kullanacağınız konu etiketleri sayesinde etiket takibi bölümünde sizde çıkacaksınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı