Sosyal Medya

Instagram Etiket Kaldırma

Instagram bu hafta fotoğrafları etiketleme olanağını ekledi. Facebook’ta fotoğraf etiketlemeye benzer şekilde, arkadaşlarınız artık sizi Instagram fotoğraflarında etiketleyebilir, böylece görüntü profilinizde de gösterilir.

Instagram Etiket Kaldırma Yöntemleri

Bu fotoğrafları dünyayla paylaşmak istiyorsanız fantastik bir özellik, ancak ya arkadaşınız insanların görmeyeceğiniz bir resmini eklerse? Neyse ki, bir etiketi kaldırmak için hızlı ve kolay bir yolun yanı sıra hiçbir fotoğrafın izniniz olmadan onu profilinizde yapmadığından emin olmanın bir yolu var.

instagram etiket kaldırma

Tıpkı Instagram’da bir fotoğrafta etiketlendiğiniz zaman, Facebook’ta nasıl kullanıldığını uygulamanız size bir bildirim gönderir. Etiketlenen resimler, profil sayfanızdaki “Sizin Fotoğraflarınız” sekmesine eklenir.

Bir diyalog kutusu seçeneği getirmek için rahatsız edici bir fotoğraftaki etikete dokunun. Oradan, fotoğrafı profilinizden gizlemeyi, etiketi kaldırmayı veya fotoğrafı genel olarak uygunsuz olarak bildirmeyi seçebilirsiniz.

Herhangi bir fotoğrafta etiketlenmeyi tercih etmiyorsanız, işleri o şekilde de ayarlayabilirsiniz. Yalnızca Fotoğraflar bölümünden Ayarlar menüsünü seçin ve ardından seçimi “Otomatik Olarak Ekle” ile “Manuel Olarak Ekle” olarak değiştirin. Şimdi, profil sayfanıza eklenecek fotoğrafları onaylamanız gerekecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı