Sosyal Medya

İnstagram Geçici Olarak Engellendin

İnstagram Geçici Olarak Engellendin

Dünya çapında en çok kullanılan uygulamaların başında gelen Instagram’da zaman zaman “İnstagram Geçici Olarak Engellendin” hatası alabilirsiniz. Bu hatayı almanızın aslında tek bir nedeni var. Hesabınızı olağan dışı şekilde kullandığınız takdirde bu hatayı alırsınız. Bu uyarıyı dikkate almanızda fayda var. Eğer geçici olarak engellendin hatasını çok sık alırsanız Instagram hesabınızı belli bir süre sonra tamamen kapatacaktır.

İnstagram geçici olarak engellendin hatasının çözümü

İnstagram geçici olarak engellendin hatasına sebep olan bazı durumlar var. Örneğin Instagram üzerinde çok sayıda ve art arda takip isteği yolladığınız zaman bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Aynı şekilde çok sayıda takipten çıkarma yaptığınız zamanda bu hatayla karşılaşırsınız. Son güncellemelerle birlikte art arda yapılan çok sayıda beğeni ve yorum gibi işlemlerden dolayı da bu hatayla karşılaşabilirsiniz.

Almış olduğunuz bu hata genellikle 24 saat içerisinde ortadan kalkacaktır. Eğer cezanız bittiği takdirde spam işlemler yapmaya devam ederseniz, hesabınızın tamamen kapanmasına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden seri işlemler yapmamaya özen gösterin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı