Sosyal Medya

Instagram Geçmişteki Hikayelere Kimler Baktı

Merak ediyorsanız; Instagram hikayemi kim baktı? Çok sayıda kullanıcı, hikayelerini tekrar tekrar kimin tekrar ettiğini bilmekle ilgilenebilir, ancak yapamazlar. Bu da, birisinin hikayesini kaç kez beğendiğini veya beğenmeyeceğini düşündüğüne dayanan kadınlar / erkekler gibi bazı senaryolarda hayal kırıklığını doğurabilir. Bazı araçların hesabınızı kullanmadan Instagram hikayelerini izlemenize nasıl izin verdiğini görmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Birisi Gerçekten Instagram Hikayesini Kaç Kez Gördüğünü Görebilir mi?

Cevap Basit: Hayır.

Instagram kullanıcılarının, birisinin bir Insta hikayesini şu ana kadar kaç kez gördüğünü görmelerine izin vermiyor. Birinin gönderilerini beğenmekle aynıdır ve sadece bir kez yapabilirsiniz. Benzer şekilde izlemeye devam ederseniz, yine de yalnızca bir görünüm olarak sayılır.

instagram story kim bakmış

Merak ediyorsanız, bir hikayeyi kimin veya kaç kez gördüğünüz hakkında endişelenmeden hikayeler görebilirsiniz, en iyi Instagram hikayesi görüntüleyicisini seçmemize bakın.

Bir Instagram Kullanıcısı Ne Görebilir?

  • Onların hikayesini izlediğini
  • Hikayesini izleyen diğer kullanıcılar
  • İzleyen kullanıcıların toplam sayısı

Hesabınız bir ticari hesapsa ve daha fazla takipçi kazanmak için Instagram katılımınızı önemsiyorsanız, aldığınız gösterimlerin sayısını ve bağlantınızdaki aldığınız bağlantı tıklamalarının sayısını hikayenizde görebilirsiniz. Her şeyi tekrar silmek için, her kullanıcının görünümü yalnızca Hikaye toplayıcısının toplam görüntüleme sayısında tek bir görünüm olarak kaydedilir.

Bu şu an için çok hayal kırıklığı yaratabilir, ancak özelliğin yakın gelecekte eklenip eklenmeyeceğini göreceğiz. Bana şahsen sorarsanız, posteri görmesini sağlayan ve her insanın yayınını kaç kez izlediğini bilmesini sağlayan bir Insta özelliği olması gerektiğini düşünüyoruz. İzleyicinin listesindeki adın yanına bir sayı ekleyebilirler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı