Sosyal Medya

Instagram Gizli Kapalı Hesabın İçeriğini Görmek

Sosyal medya uygulamaları artık bizlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Yaşantımızın her anını bu uygulamalar üzerinden arkadaşlarımıza ya da takipçilerimize servis ediyoruz. Bu uygulamalardan en popülerlerinden birisi de Instagram’dır. 2012 yılında Facebook’un satın almasından sonra kullanıcı sayısında büyük bir patlama yaşanan Instagram’da, her gün milyonlarca paylaşım yapılıyor.

Bugünkü makalemizde, sizlerinde yoğun isteği üzerine ”Instagram gizli kapalı hesabın içerisini görmek nasıl yapılır” bunu detaylı bir şekilde işleyeceğiz.

Instagram Gizli Kapalı Hesabın İçerisini Görmek

Instagram Gizli Kapalı Hesap Nedir?

Instagram, kullanıcılarına hesaplarını gizli ya da açık yapma özelliği sunuyor. Gerçi bu özellik hemen hemen tüm sosyal medya uygulamalarında bulunuyor. Instagram hesaplarını gizli yapan kullanıcıların paylaşımlarını, takipçilerinin dışında kimse göremiyor. ”Gizlilik ilkesi” sebebiyle yapılan bu uygulama sosyal medya uygulamalarının, abonelerini korumak maksadıyla çıkardığı bir özelliktir.

Instagram hesabınızı gizli kapalı yaptığınızda sadece takipçileriniz, paylaşımlarınızı görecektir. Hesabınızı açık hale getirdiğinizde ise dileyen herkes sizin yapmış olduğunuz paylaşımların tamamını, takipçiniz olmasa bile görebilecektir.

Instagram Gizli Kapalı Hesabın İçerisini Görmek

Instagram Hesabını Gizliye Alma Nasıl Fayda Sağlar?

Instagram hesabınızı gizli yapmanız durumunda, yukarıda da belirttiğimiz gibi takipçileriniz dışında kimse yapmış olduğunuz paylaşımları göremez. Böylece istemediğiniz kişiler resimlerinizi, videolarınızı, hikayelerinizi olmak üzere hiçbir Instagram faaliyetinizi göremez.

Instagram Hesabı Gizli mi Olmalı?

Bu soruya en doğru cevabı siz verebilirsiniz. Eğer paylaşımlarınızı yabancıların görmesini istemiyorsanız, Instagram hesabınızı gizli yapabilirsiniz. ‘’Benim için sorun değil’’ diyorsanız o zaman Instagram hesabınızı açık yani herkese görünür yapabilirsiniz.

Instagram Gizli Kapalı Hesabın İçerisini Görmek

Instagram Gizli Kapalı Hesabın İçerisini Neden Görmek İsteriz?

Instagram’da kapalı profiller en dikkat ve merak uyandıran hesaplardır. Peki kimler Instagram gizli kapalı hesabın içerisini görmek ister? Platonik aşıklar, eski sevgililer, hoşlandığınız bir kişinin sevgilisinin olup olmadığını öğrenmek isteyenler gibi sayısız sebep sayabiliriz. Elbette Instagram’da ya da diğer sosyal medya uygulamalarında gizli hesaplara bakmak etik değildir. Ancak bazı nedenlerden dolayı Instagram gizli kapalı hesabın içerisini görmek isteyebiliyoruz.

Instagram Gizli Kapalı Hesabın İçerisini Görmek

Instagram Gizli Hesapları Gösteren Uygulamaları

Instagram gizli kapalı hesabın içerisini görmek için sektörde yüzlerce uygulama bulunuyor. Fakat bu uygulamaların tamamı koca bir yalandan ibarettir. Instagram’da gizli kapalı hesabın içerisini görmek için yüklediğiniz uygulamaların büyük birçoğunda çeşitli virüsler bulunmaktadır. Siber zorbalar, kullanıcıların bu zaafını kullanarak ”Instagram gizli hesap gösteren uygulama” adı altında sizlerin özel bilgilerini almaya çalışır.

Gizli hesapları gösteren uygulamaların büyük bir kısmının menşeyi Amerika Birleşik Devletleri’dir. Bu tarz uygulamaların bir kısmını ücret karşılığında satarak, kullanıcıların ‘’Ücretliyse kesin işe yarıyordur’’ diye düşünmesini sağlarlar. Ancak yukarıda da belirttiğimiz üzere bu tarz uygulamaların hiçbiri çalışmıyor. Bu yüzden paranızı ya da emeğinizi boşuna harcamayın.

Herhangi bir sebepten dolayı illaki Instagram gizli hesaplara bakacağım diyorsanız, bunun için şöyle bir yöntem deneyebilirsiniz;

Bakmak istediğiniz hesabın sahibi kadınsa, ortaokul ya da lise arkadaşlarından birisini bulup aynı isimde yeni bir Instagram hesabı açarak takip isteği gönderebilirsiniz. Bunu yapmadan önce birkaç tane ortak arkadaş ve açtığınız fake profildeki ismin sahibinin fotoğraflarını eklemeyi unutmayın. Açtığınız fake Instagram hesabını ne kadar inandırıcı yaparsanız, olumlu sonuç alma ihtimalinizde bir o kadar yüksek olur.

Instagram gizli kapalı hesabın sahibi erkek ise şansınız çok daha yüksek olur. Fake bir kadın hesabı açıp, ilgi çekici ve güzel birkaç tane resim ekleyerek takipçi isteği atma durumunuzda, çok yüksek bir ihtimalle sizin takip isteğinizi onaylayacaktır. Eğer bu kişi biraz muhafazakâr ise bu durumda yine ortaokul ya da lise arkadaşlarından birinin adını kullanarak yeni bir Instagram hesabı açmalısınız.

Bir makalemizin daha sonuna geldik. Umarım verdiğimiz bilgiler sizler için yararlı olmuştur. Herhangi bir zarar görmemeniz için son kez tekrarlamak istiyoruz. Instagram gizli kapalı hesabın içerisini görmek ismi altında paylaşılan uygulamalar, programlar, eklentiler vs. hiçbiri çalışmamaktadır. Sizlere verdiğimiz taktikler ile ya da kendi hayal gücünüzü kullanarak bulacağınız yöntemlere yoğunlaşmanız daha doğru olacaktır. Aynı zamanda instagram bot ile çekilen takipçi silinir mi  konumuza bakarak, satın aldığınız takipçileri nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz. Sonraki yazımızda görüşmek üzere… Bizi takipte kalın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı