Sosyal Medya

Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Bu özellik tüm Instagram kullanıcıları tarafından erişilebilir değildir. Otomatik İşletme özelliğini yalnızca bir İşletme Profili olan kullanıcılar kullanabilir. Bununla birlikte, ismine rağmen, onu kullanacak bir işinizin olması gerekmediği belirtilmelidir. Erişiminizi genişletmeye çalışıyorsanız veya etkileyiciyseniz, bir İşletme Profiline geçmeyi düşünmelisiniz.

Bunu yapmak, her gönderi için ayrıntılı istatistiklere erişim sağlar. Bu da, göndermeniz için en iyi zamanın ne olduğunu ve en büyük hayranlarınızın nerede olduğunu analiz edip karar verebileceğiniz anlamına gelir. Bir İş Profili ayrıca, bio’nuza harekete geçirme ifadesi düğmeleri eklemenizi sağlar.

instagram zamanlayıcı

Zaman Çizelgesi Instagram’da Nasıl Çalışır?

Planlama özelliği kendisi oldukça basittir. Her şey ayarlandıktan sonra, mesajları planlamak için üçüncü taraf bir servis kullanabilirsiniz.

Instagram hesabınızı zamanlama aracına bağladıktan sonra, bir fotoğraf eklemek, açıklama yazmak, bir yer eklemek, kullanıcıları etiketlemek ve gönderinin yayınlanacağı tarihi ve saati seçmek için uygulamanın arayüzünü kullanabilirsiniz.

Hangi Servisler Instagram’da Mesaj Gönderir?

Instagram otomatik yayınlama özelliğini destekleyen birkaç servis var. Zaten Facebook ve Twitter için bir zamanlama aracı kullanıyorsanız, Instagram’ın destekleyip desteklemediğine bakın.

En iyi Instagram planlama aracı için önerimiz Buffer. Arabellek son derece çok yönlüdür ve ücretsiz plan çoğu kullanıcı için yeterince iyi çalışır. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve basit bir arayüze sahiptir. İOS, Android ve web üzerinde de iyi çalışır. Arabellek ayrıca Instagram fotoğrafları başka profillerden çoğaltmak için de kullanılabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı