Sosyal Medya

İnstagram Hesabımı Nasıl Büyütürüm?

Son zamanların en popüler fotoğraf paylaşma uygulamalarından biri olan İnstagram artık son derece kendini geliştirerek, video çekme, hikaye ekleme, değişik efektler gibi birçok yeni ve sevilen özellikleri ile, herkesin dikkatini çekmeye başladı. Eğer sizin de bir İnstagram hesabınız varsa; İnstagram Hesabımı Nasıl Büyütürüm diye düşünüyorsanız, bu yazımızda burnum cevabını vereceğiz.

İnstagram Hesabını Büyütmek İçin Neler Yapılabilir?

Kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artan, İnstagram uygulamasında insanlar artık paylaşımlarınım çok fazla kişiye ulaşması için birbirleri ile yarış halinde. Eğer sizin de kişisel bir İnstagram hesabınız varsa, veya herhangi bir sayfa yönetiyorsanız örneğin bir ünlü adına açılmış fan sayfası, ürünlerinizin satışını yaptığınız bir İnstagram satış sayfası, günlük şiir, sağlık, vs.. konularında paylaşım yapılan sayfalar gibi bir sayfanız varsa ve daha fazla kişi tarafından tanınmak, bilinmek isterseniz sayfanızı büyütmeniz gerekir. Bugün burada size sayfa büyütmek için bazı yöntemler sunacağız. Öncelikle yapmanız gereken kendinizi iyi tanıyın ve hedeflerinizi belirleyin. Hedeflerinizi belirleme işleminde kendinize “ insanlar  neden bu hesabımı takip etmeli, onlara nasıl hizmetler verebilirim” diye sorun. Bu esnada İnstagram Hesabımı Nasıl Büyütürüm sorusunun cevaplarına ulaşacaksınız. Ardından şu işlemleri uygulayın…

İnstagram Sayfa Büyütmek için İpuçları

İnstagram hesabını büyütmek isteyenler genelde takipçi hikayesi gibi yollara başvuruyor. Ancak bu yöntemler sağlıklı değildir. Bu yüzden sizlere birkaç küçük ipucu vereceğiz. Asla kırıcı ve sert olmayın. İnsanlar ile her daim iletişim içinde olun.  Bir hesabı büyütmek için en önemli nokta aktif olmaktır. Aktif bir şekilde hesabınıza giriş yapın. Yada belirli saatler koyun, örneğin 09:00 ile 20:00 arası bu bilgiyi İnstagram Biyografi kısmına yazın. Bu sayede insanlar size hangi saatler arasında ulaşabileceklerini görmüş olurlar. Hesabı aktif bir şekilde kullandığınız zamanlarda hesabın konusuna uygun olarak değişik çekilişler, oylamalar gibi aktiviteler deneyin. Tek bir şeye bağlı kalmayın. Örneğin bir butik satışları yapan hesabınız varsa, sürekli spor kıyafetler paylaşmayın. Yeri geldiğinde abiye, yeri geldiğinde günlük elbise , yeri geldiğinde çanta, kemer, ayakkabı, takı gibi değişik ürünlere de yer verin. Bu sayede daha fazla kişi tarafından dikkat çekersiniz. Elinizden geldiği kadar çok fazla farklı kesimlere hitap etmeye çalışın. Sadece çocuk yasa sadece büyük beden kıyafetler olmasın. Sizi takip edecek insanlara çok fazla seçenekler sunun ki daha dikkat çekici olun. İşte İnstagram Hesabımı Nasıl Büyütürüm diyenler için yapılacak şeyler bunlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı