Sosyal Medya

Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Bu makalede, sizi 4 basit adımda anlatacağız, böylece Instagram hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Instagram hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenileriniz, videolarınız ve mesajlarınız tamamen gizlenir. Bununla birlikte, reaktif hale getirdiğinizde, bunların tümü eskisi gibi dönecektir.

Instagram Hesabınızı Nasıl Devre Dışı Bırakabilirsiniz?

Sizi 4 basit adımda anlatacağız, böylece Instagram hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Peki, Instagram hesabınızı nasıl devre dışı bırakabilirsiniz?

Giriş Yap

İlk önce instagram.com’da bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan oturum açmanız gerekir. Instagram hesabınızı uygulamadan devre dışı bırakamazsınız.

Profilinize Erişim ve Düzenleme

Sonra, sağ üst köşedeki kişi simgesine tıklayın. Buradan, kullanıcı adınızın yanındaki kutuda bulunan ‘Profili Düzenle’yi tıklayın.

Geçici Instagram Hesabınızı Devre Dışı Bırakın

Sonunda, Instagram hesabınızı devre dışı bırakmanın zamanı geldi. Sağ alt kısımdaki “Hesabınızı Geçici Olarak Devre Dışı Bırakma” seçeneğini görene kadar aşağı kaydırın. Aslında koyu mavi harflerle yazılmıştır. Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak ’düğmesini tıklayın.

Sebebini Açıkla

Daha sonra Instagram hesabını neden devre dışı bırakmak istediğinin nedenlerini soracak. Basitçe açılır menüden bir seçenek seçin. Pek çok seçenek var, bu nedenle nedeninizin listeleneceğinden emin olun! Ancak, değilse, “başka bir şey” seçip onu bırakabilirsiniz. Parolanızı girdikten sonra, “Hesabı Geçici Olarak Devre Dışı Bırak” düğmesini tıklayabilirsiniz.

Sonuç olarak, Instagram hesabınızı devre dışı bırakmak, korkutucu silme işleminde bulunmak istediğinizden emin değilseniz hızlı, basit ve harikadır. Sonuçta Instagram, arkadaşlar ve diğer meraklılar arasında fotoğraf ve video paylaşımı için özgün ve eğlenceli bir uygulama! Dolayısıyla, Instagram’da kalmak isteyip istemediğinizden emin değilseniz, Instagram hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak için bu 4 adımı izleyin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı